Rennie (4 produktov)

Rennie pôsobí priamo v žalúdku, kde neutralizuje prebytočné kyseliny a premieňa ich na vodu a ďalšie prirodzené látky. Žuvacie tablety sa rýchlo rozpúšťajú a tým aj veľmi svižne účinkujú. Pomôžu vám nájsť úľavu pri pálení záhy, zažívacích …

Zobraziť viac

Rennie pôsobí priamo v žalúdku, kde neutralizuje prebytočné kyseliny a premieňa ich na vodu a ďalšie prirodzené látky. Žuvacie tablety sa rýchlo rozpúšťajú a tým aj veľmi svižne účinkujú. Pomôžu vám nájsť úľavu pri pálení záhy, zažívacích problémoch, prekyslení žalúdka alebo nadúvaní.

Pálenie záhy a ostatné zažívacie problémy nie sú v tehotenstve bohužiaľ výnimkou. Nastáva vyššia pravdepodobnosť úniku žalúdočnej šťavy do pažeráka a s ním prichádza pálivá bolesť v oblasti hrudníka a krku, ktorá dokáže veľmi potrápiť. Pokiaľ táto nepríjemnosť stretne aj vás, nebojte sa siahnuť práve po žuvacích tabletách. V období tehotenstva môžete užívať Rennie, vždy sa ale najprv poraďte so svojím lekárom.

Rennie - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Rennie ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Rennie na 100 %
Recenzia produktu: Rennie Ice bez cukru 24 tabliet
5 / 24x
Účinný liek na odstránenie nadbytočnej, žalúdočnej HCL.
Recenzia produktu: Rennie ICE bez cukru, žuvacie tablety 48 ks
5 / 24x
Spokojnost