Purina
Cena
Akcie a zľavy
Produktové rady
Hodnotenie
Vlastnosti
Vhodné pre zvieratá1
Príchuť krmiva
Forma
Cesta podania
Vek zvieraťa
Štítok
Na čo je
Veľkosť balenia
13,69 €
VD Feline - UR St/Ox Urinary Chicken kapsička 10x85 g 10 x 85 g
0,16 € / 10 g
11,39 €
PPVD Feline - EN Gastrointinal Salmon kapsička 10 x 85 g
0,13 € / 10 g
11,49 €
VD Feline - EN St/Ox Gastroint. Chicken kapsička 10 x 85 g
0,14 € / 10 g
17,69 €19,99 €
-11 %
PPVD Feline - DM Diabetes Management 1.5 kg
11,79 € / 1 kg
40,50 €52,99 €
-23 %
PPVD Feline - HA Hypoallergenic 3.5 kg
11,57 € / 1 kg
35,70 €50,79 €
-29 %
PPVD Feline - OM Obesity Management 5 kg
7,14 € / 1 kg
13,80 €17,89 €
-22 %
PPVD Feline - UR Urinary Ocean Fish 1.5 kg
9,20 € / 1 kg
38,20 €54,27 €
-29 %
PPVD Feline - DM Diabetes Management 5 kg
7,64 € / 1 kg
Purina - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Purina ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Purina na 100 %

Recenzia produktu: Purina PPVD Feline - HA Hypoallergenic 3.5 kg
5 / 1x
Skvělá cena,rychlé dodáni. Granule kočce chutnají. Spokojenost.

