Prípravky na potenciu a prostatu - Tobolka (2 produktov)

Problémy v intímnych chvíľach? Prípravky v tejto kategórii to môžu vyriešiť! Pomôžu vám zlepšiť kvalitu sexuálneho života, pretože blahodárne pôsobia na sexuálnu aktivitu a potenciu. Zároveň sú tu prípravky riešiace problémy s močením spôsobené zväčšenou prostatou. Tieto ťažkosti postihujú veľké množstvo mužov nad 50 rokov. Predíďte týmto problémom a užívajte prípravky, vďaka ktorým si môžete sexuálny život užívať naplno.

Zobraziť viac

Problémy v intímnych chvíľach? Prípravky v tejto kategórii to môžu vyriešiť! Pomôžu vám zlepšiť kvalitu sexuálneho života, pretože blahodárne pôsobia na sexuálnu aktivitu a potenciu. Zároveň sú tu prípravky riešiace problémy s močením spôsobené zväčšenou prostatou. Tieto ťažkosti postihujú veľké množstvo mužov nad 50 rokov. Predíďte týmto problémom a užívajte prípravky, vďaka ktorým si môžete sexuálny život užívať naplno.

Zväčšená prostata

Prostata u mužov od veku 25 rokov postupne naberá na veľkosti. Ide o pár centimetrov ročne, ale v 50 rokoch môže pokojne dosiahnuť dvojnásobnej veľkosti. Prostata môže v pokročilejšom veku narásť až do veľkosti broskyne, u zdravého jedinca má veľkosť vlašského orecha a u novorodenca veľkosť hrášku. Prostata obopína močovú trubicu. Zväčšovanie prostaty súvisí so zužovaním močovej trubice, čo vedie k častému a problematickému močeniu, neustálemu nutkaniu na toaletu v nočných hodinách.

Prostata a erekcia

Prostata hrá dôležitú úlohu v reprodukčnom veku muže. Vylučovaním sekrétu zvyšuje životnosť a pohyblivosť spermií. Zužovanie močovej trubice spôsobuje nedostatočné prúdenie nielen moču, ale aj ejakulátu. Dochádza aj k nedostatočnému prekrveniu celého penisu, a tým pádom k problémom s erekciou. Zväčšená prostata nie je nijako bolestivá, ale môže silno ovplyvniť mužov sexuálny život. Nečakajte až tieto ťažkosti prídu, zakúpte si doplnky stravy, ktoré vám pomôžu problému zabrániť. Doplnky stravy obsahujú bylinné extrakty, ktoré majú pozitívny vplyv na fungovanie penisu, udržujú prostatu zdravú. Nenájdete u nich žiadne vedľajšie účinky. Veľmi častou bylinkou obsiahnutou v produktoch je Kotvičník zemný, slúži ako prírodné afrodiziakum. Ďalšími látkami sú Ženšen a Ginkgo biloba.

Príznaky zväčšenej prostaty

  • Časté nutkanie na močenie
  • Bolestivé močenie
  • Strata kontroly nad prúdením moču
  • Problémy s erekciou
  • Bolesť penisu a podbruška (pokročilé štádium)

Zákazníci najlepšie hodnotia značky Salvia Paradise, Advance a Indol . Najlepšie hodnoteným výrobkom je Aliver Nutraceutics Maca Peruánska Strong 120 kapsúl.

Topvet Maca 60 ks

Môžete mať v utorok 12. 12.8,70 €
Prípravky na potenciu a prostatu - Tobolka - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Prípravky na potenciu a prostatu - Tobolka ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Prípravky na potenciu a prostatu - Tobolka na 92 %
Recenzia produktu: NatureVia Swiss Prosta Ease cps 60 kapsúl
5 / 14x
Kupuju dlouho, vše funguje lépe.
Recenzia produktu: Advance Tribul 60 kapsúl
5 / 3x
Som spokojný s rýchlym vybavením mojej objednávky.
Recenzia produktu: Salvia Paradise Ašvaganda - vitánia AF tinktúra BIO 50 ml
5 / 2x
Ašvaganda je známá svými pozitivními účinky. Je to dobrá bylina na snížení tlaku i zklidnění. Zároveň harmonizuje celý organismus a vnáší klid a pohodu. Při vyčerpání nebo stresu zabírá rychle. A je fajn na milé chvilky s partnerem pro oba...
Recenzia produktu: Salvia Paradise Ľanové semienko mleté 300 g
5 / 2x
Je vyborne,je po nem dobra stolice,celkove dobre citim pusobeni na sliznice ,na zaludek ,streva.
Recenzia produktu: Salvia Paradise Kotvičník - Tribulus plod prášok BIO 100 g
5 / 1x
Dobrý
Recenzia produktu: Fyto Pharma FYTO KOTVIČNÍK + SCHIZANDRA 30 kapsúl
5 / 3x
Super
Recenzia produktu: Indonal man 90 kapsúl
5 / 3x
Koupeno na doporučení lékaře pro dědu.
Recenzia produktu: Salvia Paradise Kotvičník zemný - Tribulus vrecúška 20 x 2 g
5 / 4x
Čaj nema vôbec horku chuť.Je super.Chuťovo je prijemny.
Recenzia produktu: Novax Naturpharma Prostatex 60 kapsúl
5 / 1x
Citim zlepšenie zdravotného stavu.
Recenzia produktu: NatureVia Energyman 60 kapsúl
5 / 19x
Na potenci a zlepšení stavu prostaty je nejlepší na trhu, užívám dlouhodobě.

Produkty z kategórie Potencia a prostata sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Potencia a prostata zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Potencia a prostata sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.