Zavrieť
Chcem Pilulka PRO
Zaslať zabudnuté hesloPrihlásiť cez GoogleRegistrovať sa
userMoja Pilulka
Vo svojom košíku zatiaľ nič nemáte
Pozrite sa na naše cenové trháky
Prejsť do košíka
basketbasket
  • Podľa cieľa
    Pre spánok
    Zažívanie a zdravé črevá
    Imunita - odolnosť a obranyschopnosť
    Stres a duševná rovnováha
    Energia a vitalita
    Srdce a cievna sústava
    Vitamíny na oči
    Kosti a kĺby
    Metabolizmus a detoxikácia
    Pleť, vlasy a anti-aging
    Hmotnosť
    Pamäť, mentálny výkon a sústredenie
    Športový výkon a regenerácia
    Anti-aging, longevity a bunkové zdravie
  • Akcie a zľavy
  • Výživové doplnky
    • Vitamíny, minerály a elektolyty
    • Zažívanie a zdravé črevá
    • Imunita - odolnosť a obranyschopnosť
    • Spánok, stres a podpora nálady
    • Energia a vitalita
    • Srdce a cievna sústava
    • Vitamíny na oči
    • Pamäť, mentálny výkon a sústredenie
    • Metabolizmus a detoxikácia
    • Hmotnosť
    • Pleť, vlasy a anti-aging
    • Kosti a kĺby
    • Športový výkon a regenerácia
    • Longevity
    • Ženy
    • Muži
    • Deti
    • Balíčky zdravia
    • Adaptogény & bylinky
    • Gummies
    • Výživové doplnky - novinky
    • Sexuálne zdravie a wellness
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Zdravie a lieky
    • Bolesť
    • Chrípka a nachladnutie
    • Zdravotná technika
    • Tráviaca sústava
    • Alergie
    • Pokožka
    • Obličky a reprodukčné orgány
    • Fajčenie
    • Srdce a cievy
    • Homeopatiká
    • Hemoroidy
    • Liečivé čaje
    • Špeciálna výživa
    • Nespavosť, nervozita
    • Poruchy pamäti
    • Ochorenia očí
    • Ústa
    • Vitamíny a minerály
    • Zdravotnícky materiál
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Kozmetika
    • Dermokozmetika
    • Kórejská kozmetika
    • Opaľovanie
    • Starostlivosť o pleť
    • Telová kozmetika
    • Parfumy
    • Vlasová kozmetika
    • Kozmetika pre mužov
    • Prírodná kozmetika
    • Líčenie
    • Holenie
    • Kozmetické darčekové sady
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Šport
    • Proteíny
    • Kreatín
    • Anabolizéry a stimulanty
    • Spaľovače tukov
    • Elektrolyty
    • Aminokyseliny
    • Sacharidy a gainery
    • Športový výkon a výdrž
    • Proteínové potraviny
    • Fitness pomôcky
    • Vitamíny a minerály pre športovcov
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Elektronika
    • Kuchynské spotrebiče
    • Elektronika pre krásu
    • Nositeľná elektronika
    • Elektronika pre zdravie
    • Starostlivosť o domácnosť
    • Šport - zábava
    • Starostlivosť o zuby
    • SmartHealth
    • Pre bábätká
    • SmartPet
    • Príslušenstvo k elektronike
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Drogéria
    • Domácnosť
    • Intímna starostlivosť
    • Aromaterapie
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Deti a mamičky
    • Prebaľovanie
    • Detská výživa a nápoje
    • Detská kozmetika a drogéria
    • Detský spánok
    • Dojčenie
    • Kúpanie a hygiena dieťaťa
    • Tehotenstvo a pôrod
    • Pre zdravie dieťaťa
    • Potreby pre kŕmenie
    • Hračky pre deti
    • Detská izba
    • Výživové doplnky pre deti
    • Autosedačky a kočíky
    • Rady pre mamičky
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Potraviny, nápoje
    • Nápoje
    • Müsli, kaše a raňajkové zmesi
    • Zdravé maškrtenie
    • Superpotraviny
    • Laktózová intolerancia
    • Diéta
    • Káva
    • Sušené ovocie
    • Maslá a krémy
    • Bezlepkové potraviny
    • Orechy
    • Sladidlá a dochucovadlá
    • Trvanlivé potraviny
    • Zdravé varenie a kuchynské potreby
    • Potraviny na cestách
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Ústna hygiena
    • Dentálna hygiena pod stromček
    • Zubné kefky
    • Zubné pasty a gély
    • Ústne vody a spreje
    • Medzizubné čistenie
    • Starostlivosť o detské zúbky
    • Bielenie zubov a krása
    • Prírodná starostlivosť o zuby
    • Špeciálna starostlivosť
    • Strojčeky / Ortodoncia
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Veterina
    • Potreby pre psov
    • Potreby pre mačky
    • Potreby pre kone
    • Potreby pre drobné zvieratá
    • SmartPet
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Intimita
    • Kondómy
    • Lubrikačné gély
    • Tehotenské a ovulačné testy
    • Erotické pomôcky pre ženy
    • Pre páry
    • Erotické pomôcky pre mužov
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Novinky
    • Výživové doplnky
    • Kozmetika
    • Športová výživa a pomôcky
    • Zdravie a lieky
    • Elektronika
    • Drogéria
    • Deti a mamičky
    • Potraviny, nápoje
    • Ústna hygiena
    • Pre maznáčikov
    • Pre intímne chvíle
    • Zdravotnícky materiál
    • Zobraziť všetko v kategórii
  • Darčekové poukazy
  • Poradňa
  • Probrands

Probrands

  • Šport (3)
  • Akcie a zľavy (3)
  • Potraviny, nápoje (3)
Cena
Akcie a zľavy
Zľava (3)
Kvalita zloženia (NutraRating)
D (1)
Vlastnosti
Bez pridaného cukru (2) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (3) Bez palmového oleja (2)
Krajina pôvodu1
Švédsko (4)
Forma
Tyčinka (3) Šumivé tablety (1)
Príchuť
Banán (1) Karamel (1) Limetka (1) Čokoláda - mliečna (1) Čučoriedka (1)
Štítok
Výprodej (3)
Na čo je
Na doplnenie vitamínov / minerálov (1)
Veľkosť balenia
Krajina pôvodu: Švédsko Vymazať filtre
4 produktov
  • Najobľúbenejšie
  • Najlepšie hodnotené
  • Od najlacnejšieho
  • Od najdrahšieho
Probrands Rehydrate - čučoriedka/limetka 80 g
Pridať do obľúbených
3,59 €
Probrands

Rehydrate - čučoriedka/limetka 80 g

NutraRating hodnotí kvalitu zloženia produktu.
NutraRating
A+
A
B
C
D
0,45 € / 10 g
RocketZa 2 dni od 14:00 u vás
Probrands Softbar Creamy Coco 40 g
Výpredaj
Pridať do obľúbených
1,40 €2,22 €
-36 %
Probrands

Softbar Creamy Coco 40 g

0,35 € / 10 g
RocketZa 2 dni od 14:00 u vás
Probrands Softbar Salty toffee 40 g
Výpredaj
Pridať do obľúbených
1,40 €2,22 €
-36 %
Probrands

Softbar Salty toffee 40 g

0,35 € / 10 g
RocketZa 2 dni od 14:00 u vás
Probrands Softbar Choconana 40 g
Výpredaj
Pridať do obľúbených
1,40 €2,22 €
-36 %
Probrands

Softbar Choconana 40 g

0,35 € / 10 g
RocketZa 2 dni od 14:00 u vás
Probrands - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Probrands ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Probrands na 100 %
Recenzia produktu: Probrands Chips BBQ/paprika 50 g
5 / 1x
Relax
Pozrieť produkt
Zobraziť recenzie v kategórii Probrands

Najlepšie akcie a zľavy vo vašom e‑maile

Pilulka
Stiahnuť na Google PlayStiahnuť na App Store
Zákaznícka podpora
Doprava a platbaReklamácia a vrátenie tovaruBenefitné programy
O Pilulke
O násKontaktyPilulka PRONutraRatingKariéraPre médiaČlánky
Právne informácie
Obchodné podmienkyOchrana osobných údajovReklamačný poriadokVyhlásenie o prístupnostiPodmienky služby Pilulka PROPre investorov
suklsukluskvbl
Stiahnuť na Google PlayStiahnuť na App Store
Superbrands
Slovenský
Slovenský SlovenskýEnglish EnglishУкраїнська УкраїнськаfooterFlag Pilulka.cz

© 2026 Pilulka Lékárny a.s. | Pre nastavenie súborov cookies .

A máte to v košíku!
Prejsť do košíka