Prírodné vložky a tampóny - EKO

(10 produktov)

Hľadáte ekologickú alternatívu ku klasickým vložkám alebo tampónom? Takú, ktorá bude šetrná k vašej pokožke aj planéte? V bežných menštruačných vložkách a tampónoch môžeme nájsť plasty, celulózu, parfumy, bielidlá a iné chemikálie. Pokiaľ vám táto …

 Zobraziť viac

Hľadáte ekologickú alternatívu ku klasickým vložkám alebo tampónom? Takú, ktorá bude šetrná k vašej pokožke aj planéte? V bežných menštruačných vložkách a tampónoch môžeme nájsť plasty, celulózu, parfumy, bielidlá a iné chemikálie. Pokiaľ vám táto predstava nie je nijako príjemná, ste v kategórii prírodných vložiek a tampónov správne.

Výhody prírodných hygienických potrieb

  • Sú vyrobené z prírodných materiálov a sú 100% rozložiteľné, často vrátane obalov
  • Neobsahujú žiadne chemikálie, latex, parfumy ani nič podobné
  • Nenájdete v nich živočíšne zložky a nie sú testované na zvieratách
  • šetrne k životnému prostrediu aj vašej pokožke

Kvalita tampónov a vložiek v číslach

Každá žena počas svojho života spotrebuje okolo 11 tisíc tampónov alebo vložiek. Tiež vás toto číslo prekvapilo? Navyše sa do tela z kozmetiky a hygienických potrieb môže dostať až 60% škodlivých látok. Bežné menštruačné tampóny a vložky môžu u citlivých osôb spôsobovať podráždenie a svrbenie pokožky a sliznice či alergické reakcie. Už z tohto dôvodu je dobré sa zamyslieť nad kvalitou zloženia a (ne)závadnosťou použitých materiálov.

Pokiaľ chcete objaviť viac ekologických foriem hygienických potrieb, určite sa pozrite aj do kategórie menštruačných kalíškov a menštruačných nohavičiek.

Zákazníci si najviac obľúbili značky Cotté. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Cotté Fem Ultra Wings Normal BIO bavlna 14 ks.

Gentle Day Aniónové intímky 30 ks

Intímky Gentle Day 30 kusov v balení.

Môžete mať už dnes

Gentle Day Extra Absorpčné popôrodne vložky, 1 x 6 ks

Popôrodné vložky s aniónovým pásikom vyrobeným z prírodných zložiek, ktoré majú antibakteriálne schopnosti a sú zdravotne nezávadné. Vložky boli navrhnuté pre ženy, ktoré majú extrémne silnú menštruáciu a odporúčá sa ich používať po pôrode.

Môžete mať už dnes

Cotté Fem Ultra Wings Normal BIO bavlna 14 ks

Dámske vložky Cotté Fem Ultra Wings Normal s povrchovou vrstvou zo 100 % certifikovanej BIO bavlny, jadrom z prírodnej buničiny a s nepriepustnou vrstvou jemnou k citlivej pokožke.

Môžete mať už dnes

Einhorn TamTampón Tampóny Super 16 ks

Najväčší variant Einhorných tampónov chcete mať po ruke v dňoch so silnou menštruáciou. Celé ich tvorí BIO bavlna s certifikáciou GOTS, vďaka nej sú hypoalergénne a úžasne šetrné k intímnym partiám. Sú samozrejme vegan-friendly.

Môžete mať už dnes

Gentle Day Denné aniónové vložky 240 mm 10 ks

Denné vložky Gentle Day 10 kusov v balení.

Môžete mať už dnes

Gentle Day Nočné aniónové vložky 290 mm 8 ks

Nočné aniónové vložky Gentle Day vám zaistia pohodlie a pokojný spánok počas noci, a to predovšetkým vďaka ich vynikajúcej až niekoľkonásobne vyššej absorpčnej schopnosti, ako majú klasické vložky. Balenie obsahuje 8 ks vložiek.

Môžete mať už dnes

Cotté Fem Slipové vložky BIO bavlna 20 ks

Prírodná starostlivosť o ženu. Tenké, diskrétne, absorpčné a priedušné slipové vložky Cotté Fem s povrchovou vrstvou zo 100% BIO bavlny v papierovej krabičke. Vyrobené na Slovensku, bez obsahu toxínov, chemikálií a parfumov.

Môžete mať už dnes

Gentle Day Aniónové intímky - cestovné balenie 15 ks

Praktické cestovné balenie 15 kusov intímiek Gentle Day.

Môžete mať už dnes

Gentle Day Aniónové extra savé intímky 20 ks

Intímky GentleDay sú jediné ekologické a organické intímky s aniónovým pásikom. Balenie obsahuje 20 kusov.

Môžete mať v utorok 6. 6.

Naty Nature Tampóny dámske Super 18 ks

Dámske ECO tampóny Naty Super sú vyrobené zo 100% z prírodných materiálov, biologicky rozložiteľné, kompostovateľné. Vhodné pre bežnú a silnejšiu menštruáciu. Tampóny Naty sú vyrobené z organickej bavlny a svojou funkčnosťou a spoľahlivosťou sa nelíšia od konvenčných tampónov.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

Kategóriu Prírodné vložky a tampóny sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Prírodné vložky a tampóny zoradené od najlacnejších. V kategórii Prírodné vložky a tampóny nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.