Prírodná drogéria (276 produktov)

Ak vám nie je ľahostajné, z čoho sa vyrába drogéria, ktorá každodenne prichádza do kontaktu s vaším telom, vyberte si ekologickú alternatívu. Prírodná drogéria má úplne rovnaké čistiace schopnosti ako tradičné agresívne zlúčeniny typu chlór, ale s oveľa menším negatívnym dopadom na ľudský organizmus a na našu planétu. Vyberte si s rozumom, teraz už môžete.

 Zobraziť viac

Ak vám nie je ľahostajné, z čoho sa vyrába drogéria, ktorá každodenne prichádza do kontaktu s vaším telom, vyberte si ekologickú alternatívu. Prírodná drogéria má úplne rovnaké čistiace schopnosti ako tradičné agresívne zlúčeniny typu chlór, ale s oveľa menším negatívnym dopadom na ľudský organizmus a na našu planétu. Vyberte si s rozumom, teraz už môžete.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Frosch Prací prostriedok na dojčenskú bielizeň EKO 1500 ml. Užívatelia si najviac obľúbili rady Tierra Verde, Frosch a Feel Eco. V prípade, že ste si nezvolili v tejto kategórii žiadny výrobok, skúste sa pozrieť aj na kategórie Prírodné osviežovače vzduchu, Prírodné prostriedky na pranie, Prírodné prostriedky na riad, Prírodné upratovanie a Zero Waste.

Allnature Jedlá sóda 5000 g

Môžete mať už zajtra9,09 €

Feel Eco Prací gél color 5 l

Môžete mať už zajtra22,49 €

Feel Eco Riad ovocie 5 l

Môžete mať už zajtra16,90 €

Hanus Silica pomarančová 10 ml

Môžete mať už zajtra2,89 €
Prírodná drogéria - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Prírodná drogéria ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Prírodná drogéria na 98 %
Recenzia produktu: Tierra Verde Čistič fliaš 1 kg
5 / 1x
Super!
Recenzia produktu: Tierra Verde Olivové mydlo na ruky v krabičke 100 g
5 / 3x
Šetrné k pokožke,má kvalitné prírodné zloženie.Primeraná intenzita vône.
Recenzia produktu: K2r Colour Catcher Obrúsky 20 ks
5 / 120x
Pranie s pracími obrúskami mi veľmi uľahčilo pranie .Stačí ho vložiť do bubna práčky spolu k bielizni a môžeme prať bez toho,aby sme sa báli zafarbenia oblečenia. Všetka farba je zachytená v pracom papieriku.
Recenzia produktu: Hanus Geraniová silica 5 ml
5 / 2x
Určite vhodná proti najhorším patogénom napádajúcich človke na koži: plesne, kvasinky, baktérie, ale aj miesta, v ktorých sa čistí váš organizmus (takže patogén je vlastne súčasťou sekrétu vychádzajúceho z vás), potláča zápal a zabíja nechcené patogény. Nevhodný pre ľudí s citlivou pokožkou, avšak v takom prípade sa dá riediť. Veľmi vhodné pridať do šampónu alebo do vody na opláchnutie vlasov. Vždy sa vyhnúť očiam, ale inak fantastický prípravok. A to aj na inhaláciu (len znova treba rátať s tým, že Gerania je omnoho silnejšie ako Čajovník či Šalvia, takže opatrne) a ak nie na priamu inhaláciu, tak aspoň do aroma lampy. Aj hmyzu sa zbavíte. Taký malý jemne voňavý a trošku intenzívny zázrak.
Recenzia produktu: Hanus Limetová silica 10 ml
5 / 2x
Kvalitna silica. Pouzivam nielen do aromalampy ale aj vnutorne.
Recenzia produktu: Hanus Čajovníková silica / Tea Tree olej 10 ml
5 / 9x
Čajovníkový olej (tea tree oil) je zázrak snáď na vsetko možné. Vždy mam doma po ruke a už som zásobila aj rodičov. Je to maly zázrak. naozaj je ho mozne použiť na množstvo neduhov.
Recenzia produktu: Tierra Verde Tekuté mydlo na ruky levanduľa lahev 750 ml
5 / 1x
It has a luxurious scent, it has nice consistency and lasts for a long time - highly recommend.
Recenzia produktu: Feel Eco Prací gél color 5 l
5 / 3x
supwr
Recenzia produktu: Aquaint Osobná + Hygienická starostlivosť 100% ekologická čistiaca voda 500 ml
5 / 6x
Výhodné veľké balenie, neutrálna vôňa.
Recenzia produktu: Hanus Silica pomarančová 10 ml
5 / 3x
som s ním veľmi spokojná
Hore

Kategóriu Prírodná drogéria sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Prírodná drogéria zoradené od najlacnejších. V kategórii Prírodná drogéria nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.