Pre väčšie potešenie ženy - Na sexuálnu túžbu (0 produktov)

Čo by sa dalo podniknúť pre ešte väčšie potešenie ženy? V oblasti lubrikantov je to bez debát lubrikačný gél, ktorý zaisťuje perfektné zvlhčenie a dokáže podporiť citlivosť v oblasti pohlavných orgánov. Takéto gély často obsahujú výťažky z bylín s a…

Zobraziť viac

Čo by sa dalo podniknúť pre ešte väčšie potešenie ženy? V oblasti lubrikantov je to bez debát lubrikačný gél, ktorý zaisťuje perfektné zvlhčenie a dokáže podporiť citlivosť v oblasti pohlavných orgánov. Takéto gély často obsahujú výťažky z bylín s afrodiziakálnymi účinkami. Tie majú za úlohu prekrviť intímne partie a zároveň zintenzívniť orgazmus.

Verte tomu, že je dôležité, aký lubrikant zvolíte. Typov je ohromné množstvo a každý z nich bude plniť iné očakávania. Na Pilulke zaobstaráte silikónové lubrikanty, aj tie na vodnej báze. Aromatizované gély vaše milostné zážitky prevoňajú a tie s prírodným zložením zase potešia vegánov.

Užívatelia si obľúbili rady Durex. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Durex Intense Orgasmic gél 10 ml.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Pozrite sa na produkty z kategórie Pre väčšie potešenie ženy zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Pre väčšie potešenie ženy sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Tie najpredávanejších kúsky v kategórii Pre väčšie potešenie ženy nájdete medzi prvými.