Gély a masti po bodnutí hmyzom - Všetky typy pleti (3 produktov)

Bodnutie hmyzom sprevádza svrbenie, pálenie a opuchnutie poraneného miesta, ktoré môže trvať až niekoľko dní. Od nepríjemných účinkov bodnutia rýchlo pomôže chladivý gél alebo propolisové kvapky. Svrbenie a opuchy výborne upokojí Tea Tree Oil či eukalyptový olej. S účinnými prípravkami proti bodnutiu hmyzu si za pár chvíľ budete môcť opäť bez obmedzenia plne užívať všetky obľúbené činnosti.

Zobraziť viac
Gély a masti po bodnutí hmyzom - Všetky typy pleti - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Gély a masti po bodnutí hmyzom - Všetky typy pleti ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Gély a masti po bodnutí hmyzom - Všetky typy pleti na 98 %
Recenzia produktu: Puressentiel Anti-Sting Spray 75 ml
5 / 1x
Spokojná
Recenzia produktu: Australian Bodycare ABC Tea Tree Oil SPOT STICK - Hojivá tyčinka roll-on 9 ml
5 / 3x
Skvely, jednoducha aplikace.
Recenzia produktu: In Vitro Antivakarin krém po štipnutí hmyzom 20 g
5 / 2x
V lete bolo strasne vela komarov a detom tento kremik ucinkoval okamzite
Recenzia produktu: Urgo Filmogel Insect After Bites Gél po uštipnutí hmyzom 3.25 ml
5 / 1x
Skvělý, kupujeme opakovaně.
Recenzia produktu: Polar Bear Essential embrocation 27 ml
5 / 2x
Skvělý, používám již velmi dlouho
Recenzia produktu: Alpa Gél po bodnutí hmyzom 20 ml
5 / 2x
Dobry produkt nam sa to velmy paci . Dobre ukludnuje pokozku
Recenzia produktu: Natura House Baby Natural Bye Bye Bites Upokojujúci gél po uštipnutí 20 ml
5 / 2x
Veľmi cool gél. Alergia po uštipnutí sa na druhý deň zmiernila a úplne zmizla za 2 dni.
Recenzia produktu: Natura House ZINZALA Upokojujúci gél po uštipnutí hmyzom
5 / 6x
spokojenost, gel se rychle vstřebává, rychle zklidňuje štípance, ideální objem a velikost na dovolenou
Recenzia produktu: Bros gél po poštípaní + aloe 40 ml
5 / 4x
Výborný gél na štípance.
Recenzia produktu: Dr. Hoj Hexa hoj sprej s tea tree olejom 115 ml
5 / 1x
Vypadá celkem v pohodě, uvidím.

Bodnutie hmyzom sprevádza svrbenie, pálenie a opuchnutie poraneného miesta, ktoré môže trvať až niekoľko dní. Od nepríjemných účinkov bodnutia rýchlo pomôže chladivý gél alebo propolisové kvapky.S účinnými prípravkami proti bodnutiu hmyzu si za pár chvíľ budete môcť opäť bez obmedzenia plne užívať všetky obľúbené činnosti.

Hmyzie uštipnutie môže byť nepríjemným zážitkom, ale existujú spôsoby, ako si s ním poradiť a zmierniť nepríjemné príznaky. Prvým krokom je dezinfikovať postihnutú oblasť a vyhnúť sa škrabaniu, čo by mohlo zhoršiť podráždenie. Aplikácia chladiaceho obkladu alebo ľadového balenia môže pomôcť znížiť opuch a svrbenie. Rastlinné oleje, ako je tea tree alebo levanduľa, majú protizápalové vlastnosti a môžu poskytnúť úľavu.

Čo na bodnutie hmyzom?

Gély a masti po bodnutí hmyzom sú lieky, ktoré slúžia na úľavu od bolesti, opuchu a podráždenia kože po bodnutí hmyzom. Tieto prípravky sa obvykle aplikujú priamo na postihnuté miesto a môžu byť vyrobené z rôznych zložiek, vrátane prírodných látok ako je aloe vera, harmanček alebo nechtík a syntetických látok ako je hydrocortison alebo kortikosteroidy. Pred použitím by ste vždy mali prečítať príbalový leták a konzultovať s lekárom alebo lekárnikom, ak máte alergiu alebo ak máte iné zdravotné problémy.

Za ako dlho zmizne opuch po bodnutí hmyzom?

Opuch po bodnutí hmyzom by mal byť obvykle do niekoľkých hodín po bodnutí viditeľne menší, ale môže trvať až niekoľko dní, kým úplne zmizne. V závislosti na druhu hmyzu, ktorý vás bodol a na vašej individuálnej reakcii na bodnutie, môže dôjsť k väčšiemu alebo menšiemu opuchu. S účinnými prípravkami proti bodnutiu hmyzu si za pár chvíľ budete môcť opäť bez obmedzenia plne užívať všetky obľúbené činnosti.

Ako zmierniť opuch po bodnutí?

Môžete použiť chladivé obklady, gél alebo masť na bodnutie, aby ste pomohli zmierniť opuch a bolesť. Je tiež dobré piť dostatok tekutín, aby ste pomohli odplaviť toxíny z tela. Ak sa opuch nezmenšuje alebo sa zhoršuje, mali by ste navštíviť lekára, aby ste sa uistili, že nedochádza k žiadnej infekcii alebo vážnejšej reakcii na bodnutie.

Prírodné prostriedky vhodné na zmiernenie príznakov:

Okrem chladivých gélov a propolisových kvapiek môžete využiť aj osvedčené prírodné prostriedky, ako je tea tree oil alebo eukalyptový olej, ktoré skvele tlmia svrbenie a opuchy. Ich priaznivé účinky sú známe pre upokojenie pokožky a podporenie procesu hojenia po bodnutí hmyzom. Pre ďalšiu účinnú pomoc môžete zvážiť konzultáciu s lekárnikom alebo lekárom.

Prevencia bodnutí hmyzom

  • použitie repelentov a nosenie vhodného oblečenia,
  • vyhýbani sa pobytu v oblastiach s vysokou koncentráciou hmyzu,
  • dbajte na údržbu okolia domu - napríklad odstráňte stojaté vody, kde sa hmyz rád množí.

V prípade alergickej reakcie alebo pokračujúceho opuchu navštívte svojho lekára.

Kategóriu Po bodnutí hmyzom sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Po bodnutí hmyzom zoradené od najlacnejších. V kategórii Po bodnutí hmyzom nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.