Plienky veľkosti 1 (3 - 6 kg) - Dermatologicky testované (2 produktov)

Veľkosť je tým najdôležitejším parametrom pri výbere jednorazových plienok aj jednorazových eco plienok (nie látkových – u nich sa veľkosť neurčuje), aby sa bábätko cítilo pohodlne a aby plienky plnili svoj účel. Malá plienka môže spôsobovať otlaky …

Zobraziť viac

Veľkosť je tým najdôležitejším parametrom pri výbere jednorazových plienok aj jednorazových eco plienok (nie látkových – u nich sa veľkosť neurčuje), aby sa bábätko cítilo pohodlne a aby plienky plnili svoj účel. Malá plienka môže spôsobovať otlaky a zapareniny alebo nemať dostatočné absorpčné schopnosti, zatiaľ čo veľká zase bude s najväčšou pravdepodobnosťou pretekať voľnými medzerami. Teraz sa spolu pozrieme na jednu z najmenších veľkostí – plienky 1.

Pre aké dieťa sa hodia plienky veľkosti 1?

Ak nebudeme počítať plienky 0 ako ultra malú veľkosť pre abnormálne drobné deti, budem plienky 1 najskôr vašej prvej veľkosti. Hodí sa teda pre novorodencov, čomu zodpovedá aj ich názov Newborn, ktorý sa bežne používa namiesto číslovania. Poprípade sa môžete stretnúť s označením XS, pretože sa tieto plienky hodia pre malé bábätká, ktoré vážia 2 až 5 kg.

Na čo si dať pozor pri výbere plienok číslo 1?

Pleny 1 budú nosiť novorodenci, preto by mali tieto výrobky dbať na citlivosť bábätiek. Dôležitá je najmä šetrnosť k pupočníku, aby nespôsobovali podráždenie nezahojenej ranky. Samozrejmosťou je skontrolovať si pred prvým nákupom zodpovedajúcu veľkosť a až začnú byť plienky príliš tesné alebo nebudú dostatočne absorbovať, tak prejsť na väčšie veľkosti, teda plienky číslo 2.

Užívatelia si obľúbili rady Eco by Naty a Moltex. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Eco by Naty Plienky jednorázové 1 Newborn 2-5 kg 25 ks.

Plienky veľkosti 1 (3 - 6 kg) - Dermatologicky testované - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Plienky veľkosti 1 (3 - 6 kg) - Dermatologicky testované ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Plienky veľkosti 1 (3 - 6 kg) - Dermatologicky testované na 96 %
Recenzia produktu: Pampers S1 , 2-5kg 43 ks
5 / 7x
Plenky miminku perfektně sedí.
Recenzia produktu: Bella Baby Happy New Born 82 ks
5 / 1x
Za mna top
Recenzia produktu: Pampers Premium Care Plienky jednorázové 1 (2-5 kg) 72 ks
5 / 2x
bezvadné, nepromokavé
Recenzia produktu: MonPeri Klasik plienky S/ 3-6 kg 50 ks
5 / 2x
super
Recenzia produktu: DADA Extra Care Plienky jednorázové 1 Newborn (2-5 kg) 26 ks
5 / 1x
Odporúčam, sajú tak ako drahé pampersky
Recenzia produktu: Bella Baby Happy New Born 2-5 kg detské plienk. nohavičky 42 ks
4.9 / 29x
Moc nesajou
Recenzia produktu: MonPeri ECO Comfort S / 3-6 kg 66 ks
4.9 / 13x
Dobré ekologické plenky, velice dobře sají, ani jednou neprosákly. Přijdou mi trochu menší, pětikilové dítě je má občas těsnější v pase.
Recenzia produktu: Huggies Extra Care 1, 26 ks
4.9 / 40x
Super pleny. Jemné - savé - s gumičkou. Malé sedí krásně. Cenově přijatelné. Naprosto spokojená a zůstaneme u nich ????
Recenzia produktu: Bella Newborn 1 (2-5 kg), Big Pack jednorazové plienky 78 ks
4.8 / 149x
Cena kvalita
Recenzia produktu: Pampers Premium Care S1, 2 - 5 kg, 26 ks
4.8 / 24x
Skvělé. Sedí nám nejvíce. Měkké.

Kategóriu Plienky veľkosti 1 (3 - 6 kg) sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Plienky veľkosti 1 (3 - 6 kg) sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Plienky veľkosti 1 (3 - 6 kg) zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.