Philips Sonicare Sensitive HX6054/07 Štandardné nadstavce 4 ks

4x Náhradná hlavica ProResults Sensitive pre zubnú kefku Philips Sonicare, …

Zobraziť viac

4x Náhradná hlavica ProResults Sensitive pre zubnú kefku Philips Sonicare, šetrná starostlivosť o zuby a ďasná pre nových i dlhodobých používateľov, pre citlivé zuby a ďasná, sonický stieravý pohyb, párovanie režimov BrushSync, adaptabilná technológia čistenia, štandardná veľkosť.

Veľkosť balenia
Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 16 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
16x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Philips

Hlavica sonickej zubnej kefky Philips Sonicare Sensitive je ideálna pre šetrné, jemné a efektívne vyčistenie pre osoby s citlivými zubami a ďasnami. Má jemnejšie vlákna a odstráni viac plaku než manuálna zubná kefka.

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07 Štandardná veľkosť hlavice sonickej kefky, 2 ks

 • Účinné čistenie pre citlivé zuby a ďasná
 • O 25 % jemnejšie vlákna*
 • Odstráni viac plaku než manuálna zubná kefka
 • Sonická technológia Philips Sonicare
 • Kompatibilná s kefkami Philips Sonicare
Philips

Citlivá kefková hlavica Philips Sonicare je špeciálne navrhnutá pre jemné a zároveň efektívne čistenie. Disponuje ultra mäkkými vláknami, ktoré sú o 25 % jemnejšie* než u bežnej hlavice. Tvarované štetinky sa prispôsobia tvaru zubov a zaisťujú tak veľmi šetrné čistenie. Je klinicky dokázané, že nahusto osadené, vysoko kvalitné vlákna odstraňujú viac plaku než manuálna zubná kefka.

Unikátna sonická technológia

Využívajte všetky výhody sonickej technológie s hlavicami Philips Sonicare Sensitive. Šetrná sonická technológia Philips Sonicare vykonáva stieravý pohyb a zároveň dokáže jej hlavica napeniť zubnú pastu na bublinky, ktoré vháňa do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien. Za jednu minútu vykonáva 62 000 jemných, ale vysoko účinných pohybov, teda mnohonásobne viac, ako pri ručnom čistení a zaistí úplne nový pocit čistých zubov. Sonická technológia je vhodná pre použitie so zubným strojčekom, výplňami, korunkami a fazetami a je možné ju používať aj pri každodennom ošetrovaní pri ochorení ďasien. Nielenže vaše zuby budú vyčistené na jednotku, kefka ich tiež zanechá belšie a osvieži váš dych.

Pravidelná výmena hlavíc

Hlavica Philips Sonicare je plne kompatibilná so všetkými sonickými zubnými kefkami Philips Sonicare a jej výmena je skutočne ľahká. Stačí ju nacvaknúť na telo kefky, rovnakým spôsobom je možné hlavicu ľahko dať dolu. Na včasnú výmenu vás upozornia tmavomodré vlákna hlavice, ktoré postupne stratia farbu. Aby ste mohli stále využívať výhody efektívneho čistenia so sonickou technológiou, dbajte na pravidelnú výmenu hlavíc. Odporúčaná doba pre zachovanie výkonu a kvality čistenia je každé 3 mesiace.

Prehľad náhradných hlavíc Philips Sonicare

Philips

*než v prípade hlavice Philips Sonicare ProResults Standard

Upozornenie

Sonické elektrické zubné kefky Philips Sonicare zaručia šetrné čistenie a garantované výsledky starostlivosti o zuby a ďasná vďaka unikátnej sonickej technológii len s použitím originálnych hlavíc Philips Sonicare. Všetky náhradné hlavice Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými sonickými kefkami Philips Sonicare.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Philips Sonicare, ktoré sú v kategóriách Sonické náhradné hlavice, Sonické zubné kefky a Ústa a zuby. Výrobok zrecenzovalo 16 zákazníkov a 100 % by ho odporúčalo. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Sonické náhradné hlavice.

Upozornenie:
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
EAN8710103633884
ZnačkaPhilips Sonicare
Produktová radaPhilips Sonicare Sensitive
Veľkosť balenia4 ks
Farba  Biela
Originálny názovPhilips Sonicare Sensitive HX6054/07 Standardn