Philips Avent (120 produktov)

philips avent

O značke Philips Avent

V roku 1984 sa s predstavením dojčenskej fľaše zrodila značka AVENT, ktorá udala smer vo výrobe dojčenských fliaš na celom svete. V septembri roku 2006 sa Philips, vodcovská spoločnosť v oblasti životného štýlu, starostlivosti o zdravie a technológie, spojila so spoločnosťou AVENT. Tieto dve spoločnosti tvoria vďaka svojej histórii inovácií ideálny pár.

avent
avent

Misia Philips Avent

Spoločnosť Philips, ktorá sa usiluje o propagáciu telesnej a duševnej pohody, vyvíja výrobky pre zdravý životný štýl. Tento záväzok zodpovedá cieľu spoločnosti AVENT vyvíjať tie najkvalitnejšie výrobky na svete pre starostlivosť o dieťa a jeho kŕmenie. Vo vzájomnej spolupráci môže spoločnosť Philips AVENT jednoduchšie ponúknuť voľbu výrobkov pre zdravý životný štýl, ktoré ešte viac uľahčujú starostlivosť o dieťa. Zdravie detí je pre Philips Avent prioritou, podobne ako pre mamičky, už od roku 1984.

avent
avent

Komfort vo všetkých detailoch

Ak chcete podporiť zdravie svojho bábätka, nemôžete mu poskytnúť nič lepšie ako materské mlieko. Odsávačky a pomôcky na dojčenie Philips AVENT boli navrhnuté tak, aby vám umožnili pohodlne dojčiť tak dlho, ako budete chcieť. Keď sa cítite pohodlne a uvoľnené, mlieko tečie ľahšie. Philips AVENT vytvoril doteraz najpohodlnejšiu odsávačku materského mlieka: môžete sedieť pohodlne, nemusíte sa predkláňať a mäkká masážna vložka jemne stimuluje tok mlieka. Vybrať si môžete ako z manuálnych odsávačiek, tak aj elektrických.

Špeciálny dizajn zaisťujúci pohodlnú polohu

Odsávačka mlieka má jedinečný dizajn, mlieko prúdi z prsníka priamo do fľaše alebo zásobníka, aj keď sedíte rovno. Môžete teda pri odsávaní sedieť pohodlne: nemusíte sa predkláňať, aby mlieko naozaj tieklo do fľaše. Pohodlné sedenie a uvoľnenie pri odsávaní napomáha ľahkému toku mlieka.

Mäkká masážna vložka jemne stimuluje tok mlieka

Masážna vložka má zamatovo mäkkú štruktúru, ktorá hrejivo pôsobí na pokožku a zaisťuje príjemnú a jemnú stimuláciu toku mlieka. Vložka v tvare okvetných lístkov je navrhnutá tak, aby napodobňovala sanie dieťaťa a jemne pomáhala pri stimulácii toku mlieka.

Kompaktnosť

Odsávačka mlieka má malé rozmery a nízku hmotnosť, preto ju možno ľahko skladovať a prepravovať, takže sa odsávanie na cestách stáva menej nápadným.

avent

Prieskum ukázal, že 9 z 10 mamičiek súhlasí, že odsávanie s odsávačkami AVENT je pohodlné. Odsávačka materského mlieka Philips AVENT Natural bola vyvinutá na základe viac ako 30-ročných klinických skúseností s pomocou laktačných poradcov a názorov mnohých dojčiacich mamičiek.

avent
avent

Buďte mu vždy nablízku

Keď budete vedieť, že ste s dieťaťom v spojení aj počas spánku, nebudete nervózni a tiež si oddýchnete. Detské pestúnky Philips Avent DECT zaručujú nulové rušenie z iných vysielacích zariadení a úplne zreteľne s nimi budete počuť každé zamrčanie dieťaťa. Digitálna technológia vás upozorní aj na najtichší šepot a umožní vám upokojiť vaše dieťa. Uspávacie svetlá a uspávanky dieťa zabavia a senzory teploty a vlhkosti pomáhajú udržať zdravú a príjemnú klímu.

Perfektne čistý zvuk s technológiou DECT

Technológia DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) zaisťuje vysokokvalitný a krištáľovo čistý zvuk, takže môžete svoje dieťa počúvať kedykoľvek.

Režim Smart ECO na úsporu energie pre minimálny prenos

Jedinečný režim Smart ECO automaticky minimalizuje prenos zvuku a predlžuje výdrž batérie.

Dosah až 330 metrov* (obrázok, správne s medzerou medzi pomlčkou: 0 – 330*)

*Vnútri dosah až 50 m, vonku dosah až 330 m.

Príjemné nočné svetlo a uspávanky upokoja vaše ratolesti

Pokiaľ chcete uspať nepokojné dieťa, uspávanke a pokojnému teplému nočnému svetlu sa nič nevyrovná. Pomôžte dieťaťu pokojne a rýchlo znovu zaspať.

avent
avent

Rad Natural – podpora prirodzeného prisatia

Fľaša Natural uľahčuje kombináciu dojčenia a kŕmenia z fľaše. Spolu so širokým cumlíkom v tvare bradavky, navrhnutým tak, aby sa dieťa prirodzene prisalo, jedinečným dizajnom okvetných lístkov, ktorý zaisťuje mäkkosť a pružnosť cumlíka, a inovovaným antikolikovým systémom predstavuje doteraz najprirodzenejší spôsob kŕmenia z fľaše. Deti ľahko prijímajú nový cumlík Natural. Výskum ukazuje, že 9 z 10 detí pri prvom použití fľaše Natural ľahko prijíma cumlík Natural.

avent

Prirodzené prisatie

Široký cumlík v tvare prsníka je navrhnutý tak, aby sa k nemu dieťa prisávalo rovnako ako k prsníku.

Cumlík ultra soft

Cumlík s mimoriadne mäkkým povrchom, ktorý na dotyk pripomína prsník.

Flexibilná špirálová konštrukcia

Konštrukcia cumlíka a okvetných lístkov mu zaisťuje prirodzenú ohybnosť a kŕmenie bez prerušenia.

Antikolikový ventil Airflex

Navrhnutý tak, aby nasával vzduch do fľaše a znižoval tak riziko koliky vášho dieťaťa.

avent

Rad Anti-Colic a ventil AirFree – menej koliky

Ventil AirFree je navrhnutý tak, aby vaše dieťa hltalo menej vzduchu. Cumlík zostáva plný mlieka, aj keď je vo vodorovnej polohe, takže dieťa môže piť v prirodzenejšej vzpriamenej polohe. Znížením množstva vzduchu, ktoré dieťa prehltne, je možné obmedziť problémy, ako sú kolika, plynatosť a reflux.

avent

Cumlík zostáva plný mlieka, nie vzduchu

Navrhnutý tak, aby bábätku pomáhal prehĺtať pri pití menej vzduchu.

Tvarované na bezpečné prisatie

Tvar a textúra cumlíka uľahčujú bábätku bezpečné prisatie a kŕmenie bez prerušenia.

Jednoduché čistenie

Vďaka menšiemu množstvu častí a širšiemu hrdlu fľaše strávite menej času čistením.

Jednoduché použitie

Len čo chcete znova kŕmiť, uistite sa, že ste pri skladaní fľaše umiestnili na jej vrch ventil AirFree.

avent

Nezabudnite na sterilizátor

Ako znie každodenná mantra všetkých novopečených mamičiek? Sterilizovať, sterilizovať, sterilizovať! Nanešťastie je všetkých tých detských drobností toľko, že by ste mohli byť v kuchyni v podstate od rána do večera. Sterilizácia zaistí ochranu vášho bábätka pred škodlivými baktériami, až kým nie je jeho imunitný systém dostatočne silný. Všetky sterilizátory Philips AVENT používajú metódu nemocničnej parnej sterilizácie, ktorá je rýchla, jednoduchá, efektívna a bez použitia chemikálií.

avent
avent
avent

Variť v pare, otočiť, zmiešať a podávať!

So zavedením pestrého jedálnička zloženého zo zdravých potravín v ranom veku dieťaťa vytvárame základ pre celoživotné zdravé stravovacie návyky. Vzhľadom na to, že para pomáha uchovať živiny a prírodné chuť ovocia, zeleniny a mäsa, to je jeden z najlepších spôsobov, ako pripraviť výživné jedlo pre vaše dieťa.

Varením v pare počínajúc a mixovaním končiac

Všetko potrebné na prípravu výživnej detskej stravy v jedinej nádobe.

Unikátny spôsob varenia zdravých pokrmov v pare

Unikátna technológia umožňuje pare prúdiť zospodu nahor, čím je zaistená rovnomerná tepelná úprava ingrediencií bez varenia.

Pre každý krok vývoja

Parný hrniec zvláda každý krok procesu mixovania od veľmi jemného mixovania ovocia a zeleniny cez miešanie mäsových, rybích a strukovinových prísad po vytvorenie zmesi s malými kúskami.

Úložné poháriky na potraviny

Úložné poháriky na potraviny Philips Avent sú univerzálne, ľahko sa používajú a môžu rásť s vaším dieťaťom. Poháriky sú ideálne na skladovanie potravín doma i na cestách.

avent
avent
avent

Upokojujúce cumlíky

Sanie bábätká upokojuje. Rovnako ako mnoho ostatných rodičov pred vami zistíte, že používanie cumlíka v okamihoch, keď všetky metódy na utíšenie dieťaťa zlyhajú, je jediný spôsob, aby sa vaše bábätko utíšilo a pokojne odpočívalo. Bábätká s cumlíkom pokojnejšie spia, menej sa počas spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo odporúčajú aj pediatri. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na podnebie a predné zuby.

Hygienická krytka

Na zabezpečenie čistoty cumlíka.

Dajú sa ľahko nájsť pri zhasnutých svetlách

Bezpečnostný krúžok na nočných cumlíkoch po nasvietení svieti.

Ortodontický stlačiteľný cumlík

Rešpektuje prirodzený tvar podnebia, zubov a ďasien. Vďaka tomuto cumlíku budete mať vývoj ústnej dutiny vášho dieťaťa pod kontrolou.

Philips Avent Elektronická odsávačka materského mlieka sada SCD395

Môžete mať v pondelok 11. 12.
149 €
129,90 €

Philips Avent Parný mixér 4v1 SCF885

Môžete mať v pondelok 11. 12.
159,62 €
139,90 €
Product image

Philips Avent Prsné vložky jednorazové 60 ks

Môžete mať v pondelok 11. 12.9,90 €
Philips Avent - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Philips Avent ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Philips Avent na 94 %
Recenzia produktu: Philips Avent Avent odsávačka elektr. SCF395
5 / 2x
Určitě bych šla do elektrické. Zkusila jsem v porodnici manuální a nejen že to hodně bolelo, představa, že musím dlouho pumpovat… Takhle je odsávání pohodlné, jen kdyby byla ještě na baterky, abych nemusela sedět u zásuvky.
Recenzia produktu: Philips Avent Dojčenská fľaša Avent Anti-Colic s ventilom Airfree 2 x 125 ml
5 / 22x
vrelo odporúčam, hlavne v kombinácii kojenie + dokrmovanie z fľaše
Recenzia produktu: Philips Avent Fľaša AirFree 125 ml
5 / 2x
S Avent produkty jsem celkově spokojená a ne jinak je to i s touto lahvičkou. Savičky sedly oběma dcerám. Jinou značku nekupuji.
Recenzia produktu: Philips Avent fľaša Antikolik 2 x 260 ml
5 / 4x
Objednávala jsem u prvního syna, teď znovu
Recenzia produktu: Philips Avent Hrnček so slamkou od 9 mesiacov s držadlami dievča 200 ml
5 / 9x
Netece,dobre se diteti drzi.
Recenzia produktu: Philips Avent Náhradný cumlík Natural kaša 2 ks
5 / 1x
Spokojnosť 👍
Recenzia produktu: Philips Avent Cumlík Ultra air zvieratko 0-6m dievča 2 ks
5 / 5x
+
Recenzia produktu: Philips Avent Hrnček so slamkou od 12. mesiacov - chlapec, 1 x 300 ml
5 / 7x
Lahvička je akorát do ručičky. Než se víčko ochodí tak je ztuha a dítko jej neumí otevřít. Vydrží i pád a neteče (což je u lahviček tak trochu zázrak :D)
Recenzia produktu: Philips Avent Cumlík na fľašu Klasik 3 otvory 3 M+, stredný prietok, silikónový mäkký 2 ks
5 / 11x
Avent máme rádi a tak to byla nutnost
Recenzia produktu: Philips Avent Cumlík Soothie 0-6m dievča 2 ks
5 / 1x
Velice se mi líbí, že balení obsahuje dva kusy a miminku dudlíčky skvěle vyhovují. Jsou malinké a vhodné pro novorozence. Kvalitní provedení a jsem s nimi zatím moc spokojená.
Hore