PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg 12 vrecúšok

22 %

PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg 12 vrecúšok

Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv, paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už dnes možnosti doručenia
K dispozícii v lekárni Pilulka už dnes
8,62 € 11 €
Nákupom získate 8.62 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg 12 vrecúšok

Liek je určený na odstránenie príznakov chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchatý nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Liek sa má užívať len vtedy, keď príznaky chrípky a nachladnutia sprevádza upchatý nos alebo prinosové dutiny.

Účinná látka
650 mg paracetamol a 10 mg fenylefríniumchlorid v jednom vrecku
Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke.
Fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty.

Kedy použiť?
Pri prejavoch chrípky a nachladnutia, ako sú:

  • Horúčka
  • Upchatý nos
  • Bolesť hlavy
  • Bolesť hrdla
  • Zápal prinosových dutín a s ním spojená bolesť
  • Bolesť svalov a kĺbov

Vekové obmedzenie
Od 15 rokov

Dávkovanie

Jedno vrecko rozpustené v pohári horúcej vody 1- až 4-krát denne.
Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako 4 hodiny.
Najvyššia jednotlivá dávka je 1 vrecúško.
Maximálna denná dávka sú 4 vrecúška.

Pozrite tiež ostatné produkty značky PARALEN, ktoré nájdete v kategóriách Voľnopredajné lieky, Dýchacia sústava a Chrípka a nachladnutie. Produkt teraz kúpite so zľavou 22 %. PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg 12 vrecúšok je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 36516.

EAN: 8594739203921
Značka: PARALEN
Výrobca: Sanofi-Aventis
ŠÚKL kód: 36516
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Originálny názov: PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg plu por 1x12 vrecúšok
5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Martin F. 14. 1. 2019 11:20
Dobra chut, rychly nastup. Pri nadche dobra pomoc
dana 28. 5. 2018 16:13
pomáha hlavne pri začínajúcej chrípke
Zuzana K. 4. 10. 2016 19:15
sú velmi účinné

Doplňujúce informácie

EAN: 8594739203921
Značka: PARALEN
Výrobca: Sanofi-Aventis
ŠÚKL kód: 36516
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Originálny názov: PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg plu por 1x12 vrecúšok