Esthederm Osmoclean

(5 produktov)
Product image

Institut Esthederm OSMOCLEAN CALMING LOTION ALCOHOL FREE tonikum upokojujúce čistiace 200 ml

Toto ultra jemné čistiace tonikum bez obsahu alkoholu završuje rituál čistenia pleti. Zmierňuje vplyv tvrdej vody a rešpektuje prirodzenú flóru pokožky. Mimoriadne jemné dočistenie a tonizáciu citlivej a krehkej pleti.

Môžete mať už dnes
Product image

Institut Esthederm Osmoclean Jemné upokojujúce čistiace mlieko 200 ml

Calming cleansing milk - veľmi jemné čistiace upokojujúce mlieko na dôkladné vyčistenie pleti. Vhodné pre citlivú pokožku.

Môžete mať už dnes
Product image

Institut Esthederm High Tolerance Eyes & Lips Make-Up Remover - odličovač očí a pier 125 ml

Odličovač špeciálne vyvinutý pre citlivú a jemnú pokožku okolia očí a pier. Pracuje v dokonalej harmónii s pleťou a preto je vhodný aj pre tú najkrehkejšiu a najcitlivejšiu pleť. Neobsahuje parfémy, farbivá ani konzervanty. Testovaný oftalmológmi.

Môžete mať už dnes
Product image

Institut Esthederm OSMOCLEAN LIGHTENNING BUFFING MASK maska na prejasnenie pleti 1x 75 ml

Krémová maska, ktorá „vygumuje“ odumreté bunky a povrchové nedostatky pleti. Textúra peelingového krému bez zrniečok ultra jemne a dôkladne odstraňuje povrchové nečistoty a odumreté bunky a tak zjemňuje povrch pleti, bieli pigmentové škvrny a rozjasňuje pleť. Rešpektuje prirodzenú flóru pokožky.

Môžete mať vo štvrtok 15. 6.
Product image

Institut Esthederm OSMOCLEAN GENTLE DEEP PORE CLEANSER krém jemný hĺbkovo čistiaci 1x 75 ml

Ultra jemný „vysávač“ nečistôt z pórov. Čistiaci krém, ktorý pomocou masáže vytvorí aktívnu emulziu, ktorá jemne a pritom dôkladne vyťahuje nečistoty z pórov. Rešpektuje prirodzenú flóru pokožky.

Môžete mať už zajtra