Opaľovacie krémy SPF 15 - Český výrobek

(3 produktov)

Opaľovacie prípravky s ochranným faktorom 15 - 25 sú vhodné pre všetkých, ktorí sa pýšia svetlou až hnedšou pleťou, hnedými vlasmi a hnedou alebo šedozelenou farbou očí. Títo ľudia patria do III. fototypu.

 Zobraziť viac

Opaľovacie prípravky s ochranným faktorom 15 - 25 sú vhodné pre všetkých, ktorí sa pýšia svetlou až hnedšou pleťou, hnedými vlasmi a hnedou alebo šedozelenou farbou očí. Títo ľudia patria do III. fototypu. Znamená to teda, že sa dobre opaľujú, avšak spáleniu a začervenaniu pokožky sa aj tak občas nevyhnú. Pokiaľ aj vy patríte do tejto skupiny, potom budú opaľovacie prípravky s SPF 15 až 30 pre vás to pravé.

Zákazníci si najviac obľúbili značky Vivaco, Nivea a Australian Gold.

Product image

Vivaco Opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF15 200 ml

Opaľovacie maslo s arganovým olejom s SPF 15 pre rýchle zhnednutie. Premasťujúce opaľovacie maslo so vzácnym bio-arganovým olejom a betakaroténom pre intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Zjemňujúce oleje s vitamínom E chránia pokožku pred vysušovaním a starnutím.

Môžete mať už dnes

Vivaco Mrkvové opaľovacie maslo s betakaroténom SPF15 150 ml

100 % prírodné mrkvové maslo pre urýchlenie opálenia a zhnednutie pokožky s vysokým obsahom mrkvového extraktu, betakaroténu a prírodných olejov, ktoré chránia pokožku a zabraňujú jej starnutiu.

Skladom 2 ks
Product image

Vivaco SUN ARGAN BRONZ Olej SPF20 s arganovým olejom 100 ml

Opaľovací olej pre rýchle zhnednutie s komplexom UVA+UVB faktorom20 s bio arganovým olejom v kabelkovom balení.

Môžete mať vo štvrtok 8. 6.

Pozrite sa na produkty z kategórie Opaľovacie krémy SPF 15 zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Opaľovacie krémy SPF 15 zoradené od najlacnejších. V kategórii Opaľovacie krémy SPF 15 nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.