Opaľovacie krémy SPF do 10

Máte tmavú pleť, tmavé oči a pokožku bez pieh? Pri opaľovaní sa vaša pokožka len ťažko spáli a vždy sa sfarbí do bronzova? Potom sa pýšite IV. fototypom. Aj napriek tomu však nepodceňujte účinok opaľovacích krémov a olejov a pred priamymi slnečnými lúčmi sa chráňte opaľovacími prípravkami s SPF do 10. V našej ponuke nájdete neviditeľné spreje na opaľovanie, oleje na opaľovanie, opaľovacie mlieka

Máte tmavú pleť, tmavé oči a pokožku bez pieh? Pri opaľovaní sa vaša pokožka len ťažko spáli a vždy sa sfarbí do bronzova? Potom sa pýšite IV. fototypom. Aj napriek tomu však nepodceňujte účinok opaľovacích krémov a olejov a pred priamymi slnečnými lúčmi sa chráňte opaľovacími prípravkami s SPF do 10. V našej ponuke nájdete neviditeľné spreje na opaľovanie, oleje na opaľovanie, opaľovacie mlieka alebo opaľovacie prípravky s karoténom.

Užívatelia si najviac obľúbili značky Vivaco, Allnature a Australian Gold. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Vivaco Opaľovacie maslo s arganovým olejom pre rýchle zhnednutie SPF6 200 ml.

Zobraziť celý popis

3 produkty

Produkty