Ontario
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Vlastnosti
Vhodné pre zvieratá
Príchuť krmiva
Forma
Cesta podania
Vek zvieraťa
Na čo je
Veľkosť balenia
42,03 €
Krmivo Mini & Medium Weight Control Turkey & Brown Rice 6.5 kg
6,47 € / 1 kg
17,19 €
Krmivo Adult Mini Chicken & Sweet Potatoes 2.25 kg
7,64 € / 1 kg
1,69 €1,89 €
-10 %
Pochúťka lízacia extra tuniak a krevety 5 x 14 g
0,24 € / 10 g
4,19 €
Konzerva Adult teľacie pate s príchuťou kurkumy 800 g
0,05 € / 10 g
2,29 €
Konzerva Puppy monoproteín morčacie pate s mrkvou 200 g
0,11 € / 10 g
2,29 €
Konzerva Adult monoproteín morčacie pate s batátmi 200 g
0,11 € / 10 g
3,29 €
Konzerva Puppy monoproteín morčacie pate s mrkvou 400 g
0,08 € / 10 g
3,29 €
Konzerva Adult monoproteín hovädzie pate s mrkvou 400 g
0,08 € / 10 g
Ontario - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Ontario ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Ontario na 100 %

Recenzia produktu: Ontario Pochúťka tyčinka so zverinou 15 g
5 / 3x
Pejskovi to chutná a to je důležité

Recenzia produktu: Ontario Pochúťka tyčinka s hovädzím 15 g
5 / 3x
Pejskovi to chutná a to je důležité

Recenzia produktu: Ontario Krmivo Senior Medium Lamb & Brown Rice 2.25 kg
5 / 1x
Konečně jsem našla pro mého Westího seniora granule, které mu chutnají. Dávám 2x denně, a z misky zmizí během chvilky. Vřele doporučuji.

Recenzia produktu: Ontario Krmivo Cat Sterilised Lamb 6.5 kg
5 / 1x
Moc dobré krmivo\ud83d\udc4d

Recenzia produktu: Ontario Pochúťka tyčinka s jahňacím 15 g
5 / 3x
Pejskovi to chutná a to je důležité
Hore


