Očné tiene - Strieborná

Rady sa maľujete, ale ocenili by ste, keby vám niekto poradil, aké tiene sa budú hodiť k vašim očiam? Poradíme vám, ako vybrať tie správne farby. Ak už hľadáte tiene pre denné líčenie do práce, výlet s partnerom alebo priateľmi, či večerný make-up na party alebo oslavu, vyberať môžete hneď z niekoľkých produktov. V našej ponuke nájdete tiene rôznych farieb a odtieňov, od svetlých až po tmavé, mat…

Rady sa maľujete, ale ocenili by ste, keby vám niekto poradil, aké tiene sa budú hodiť k vašim očiam? Poradíme vám, ako vybrať tie správne farby. Ak už hľadáte tiene pre denné líčenie do práce, výlet s partnerom alebo priateľmi, či večerný make-up na party alebo oslavu, vyberať môžete hneď z niekoľkých produktov. V našej ponuke nájdete tiene rôznych farieb a odtieňov, od svetlých až po tmavé, matné alebo trblietavé. Dôležité je aj správne nanesenie a dodržiavanie pravidla menej je niekedy viac. Podčiarknite farbu svojich očí a majte zvodný pohľad. Podľa vlastných preferencií môžete vyberať medzi celými paletky, krémovými alebo gélovými tieňmi, alebo i tieňmi v ceruzke.

Ako správne naniesť očné tiene?

Aby ste nemuseli počas dňa niekoľkokrát v zrkadle kontrolovať make-up, odporúča sa pred nanesením očných tieňov použiť podkladovú bázu pod zvolený odtieň. Na podkladovej báze očné tiene perfektne držia a podporia ich trvanlivosť a sýtosť farby.

Očné tiene podľa farby očí

Každá farba očí ladí s určitými odtieňmi. Poradíme vám, ako správne zvoliť ten pravý odtieň práve pre vás.

  • Modré oči - K modrým očiam najviac ladia hnedé, ružové, fialové či šedé tiene. Siahnuť môžete aj po kovových farbách ako sú strieborná alebo bronzová. Vyhnite sa modrému odtieňu, ten by splynul s farbou vašich očí. Ak sú vaše oči modrozelené, skúste marhuľové očné tiene.
  • Zelené oči - Zvoľte odtieň fialovej, hnedej, ružovej alebo na večierok metalickú zlatú farbu. Pre svetlozelené oči sa viac hodí svetlá fialová, pre tmavé zase tá tmavšia.
  • Hnedé oči - Ide k nim béžová, marhuľová alebo zelená farba. Aby ste oči zvýraznili, skúste modré alebo tyrkysové očné tiene. Zamerajte sa na sýte farby, aby vaše oči nezapadli.
  • Sivé oči - Ak ste tou šťastlivkyňou, ktorá od prírody dostala vzácne sivé oči, zaslúžia si byť videné. K tejto farbe sa hodí akákoľvek iná výrazná farba. Skvelý look získate aj nanesením trblietavých farieb. Vyskúšajte zlaté očné tiene na party a na denné nosenie napríklad fialové alebo oranžové tiene.

Očné tiene oživia váš celkový vzhľad a vášmu pohľadu už nikto neunikne. V prípade, že hľadáte očné tiene, ktoré sa vám zmestia aj do menšej kabelky, siahnite po očných tieňoch v ceruzkách. Dôležité je vytvoriť správny kontrast farby očí a nanášaného očného tieňa.

Ako správne nanášať očné tiene?

  1. Nepúšťajte sa do viac ako 3 odtieňov.
  2. Pred nanesením očných tieňov použite podkladovú bázu pod očné tiene.
  3. Začnite od vnútorného kútika, kam patrí svetlejšia farba, a pokračujte smerom k spánku tmavšou farbou.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Gabriella Salvete , Mono očné tiene, No. 05, 2 g. Užívatelia si obľúbili rady Gabriella Salvete.

Zobraziť celý popis

Pozrite sa na produkty z kategórie Očné tiene zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Očné tiene zoradené od najlacnejších. V kategórii Očné tiene nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.