NYX Professional Makeup Zero To Brow Gel 07 Espresso gél na obočie 2 ml

Inovatívna inovácia obočia. Získajte prirodzene vyplnené a dlhotrvajúce obočie …

Zobraziť viac

Inovatívna inovácia obočia. Získajte prirodzene vyplnené a dlhotrvajúce obočie s tekutým gélom, ktorý sa vďaka aplikátoru ľahko a presne nanáša.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
4.2
Zákazník odporúča

88% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 24 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
13x
4
6x
3
2x
2
3x
1
0x

Predstavujeme vám našu inovatívnu novinku v oblasti obočia: začnite od nuly k plnohodnotnému obočiu, ktoré vydrží.

  • Všestranný aplikátor vám umožní presne vyplniť chýbajúce časti obočia a zároveň ľahko zjemniť ostré prechody
  • Požadovaný tvar môžete vytvoriť voľne z ruky alebo v kombinácii s jednou z našich tenších alebo širších šablón na obočie
  • Vďaka 7 odtieňom a 8 šablónam je premena úplne vo vašich rukách
  • Žiadne blednutie
  • Žiadne rozmazávanie
  • Dlhotrvajúce zloženie

Zloženie

2048253 1 - prísady:  izododekán, trimetylsiloxysilikát, kopolymér nylonu-611 a dimetikónu, sľuda, hektorit disteardimónia, ci 77499 / oxidy železa, lauroyllyzín, oxid kremičitý, hydroxid hlinitý, propylénglykol, kaprylyl glykol, c30-45 alkyldimetylsilyl polypropylsilsesquioxan, ci 77491 / oxidy železa, ci 77492 / oxidy železa, ci 77891 / oxid titaničitý (f.I.L. Y70022469/1).

Skúste tiež ďalšie výrobky značky NYX Professional Makeup, ktoré sú v kategóriách Líčenie a Kozmetika. Výrobok ohodnotilo 24 zákazníkov a 88 % by ho odporúčalo aj ostatným. Výrobok kúpite teraz so zľavou 0 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Gély na obočie.

Bezpečnostné nariadenia: Pre použitie tohto produktu za normálnych alebo rozumne predvídateľných podmienok použitia nie sú vyžadované žiadne špecifické opatrenia.
EAN800897232856
ZnačkaNYX Professional Makeup
Produktová radaNYX Professional Makeup Zero to Brow
Farba  Hnedá
Veľkosť balenia2 ml
Krajina pôvodu  Taliansko
Originálny názovNYX Professional Makeup Zero To Brow Gel 07 Espresso gel na obočí, 2 ml
VýrobcaNyx Professional Makeup, rue Martre 550, 92110 , Clichy, info@loreal.sk