Nutrilon 1 Prosyneo™ H.A.počiatočné dojčenské mlieko od narodenia 800 g

Nutrilon 1 Prosyneo™ H.A.počiatočné dojčenské mlieko od narodenia 800 g

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný
Darček: Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml ako darček.

Výhody produktu

Novinka Novinka

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml !

Akcia !

Nakúpte produkty z kategórie Matka a dieťa nad 15 € a získate Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml ako darček. *

*Platí do vydania zásob. 

Nutrilon 1 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance je naša výživovo kompletná receptúra* vyvinutá na základe průkopnického výskumu. Obsahuje hydrolyzovanou bielkovinu naštiepenú na malé části. *Obsahuje omega-3 (DHA), ve zmysle požiadaviek predpisov platných pre všetky počiatočné dojčenské výživy. V praktickom balení pre vás! Praktická dóza umožňuje komfortnú prípravu mlieka.

Vlastnosti:

  • Dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti pred prvým použitím.
  • Miesto na odmerku, aby odmerka ani vaše ruky neboli v kontakte s mliečnym práškom
  • Jednoduché zarovnanie prášku v odmerke
  • *Podľa požiadaviek legislatívy pre všetky počiatočné dojčenské mlieka
  • 50 rokov výskumu výživy v ranom veku

Počiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné a hlavne hektické. Musíte sa starať o veľa věcí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť.

Tím vedcov vyvinul receptúru s mliečnou bielkovinou naštiepenou na menšie časti a SYNEO™. Obsahuje tiež esenciálne živiny vrátane vitamínov prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Materské mlieko obsahuje oligosacharidy a tiež živé baktérie, což je pre miminko veľmi dobré.

Aké benefity prináša dojčenské mlieko:

  • Unikátnu kombináciu SYNEO™ - oligosacharidov GOS/FOS a bifidobaktérií Bifidobakterium breve (bifidobaktérie sa prirodzeně vyskytujú v čreve dojčených detí)
  • Vitamíny C a D - prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému*
  • Bez palmového oleja

Dôležité upozornenie

Má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského mlieka.
Pre zdravie detí je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Nevhodné pre deti do 1 roku veku. Dojčenie je pre deti najlepšie. Mliečna výživa pre malé deti, v prášku. Pre zachovanie priaznivých účinkov Bifidobacterium breve dodržujte pri príprave striktne teplotu prevarenej vody do 40 °C.
Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené. Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, potom ju zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné.
Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami - zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára.

Zloženie

Laktóza (z mlieka), hydrolyzovaná srvátková bielkovina (z mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, repkový, slnečnicový), galaktooligosacharidy (z mlieka), emulgátory (estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou, lecitíny), fruktooligosacharidy, rybí olej, fosforečnan vápenatý, hydrogenfosforečnan draselný, chlorid horečnatý, olej z Mortierella alpina, cholín chlorid, chlorid sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, inozitol, taurín, Bifidobacterium breve M16-V, citran draselný, síran železnatý, síran zinočnatý, L-karnitín, chlorid vápenatý, sodná soľ uridín 5´- monofosfátu, cytidín 5´-monofosfát, antioxidant (askorbylpalmitát), adenozín 5´-monofosfát, D-pantotenát vápenatý, sodná soľ inozín 5´-monofosfátu, nikotínamid, DL-α-tokoferyl acetát, sodná soľ guanozín 5´-monofosfátu, síran meďnatý, riboflavín, retinylpalmitát, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, retinylacetát, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), síran mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadión, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Bifidobacterium breve M-16V 3x107 cfu/g.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Nutrilon, ktoré nájdete v kategóriách Počiatočné dojčenské mlieka, Matka a dieťa a Detská výživa a nápoje. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Počiatočné dojčenské mlieka.

EAN: 5391522475427
Značka: Nutrilon
Veľkosť balenia: 800 g
Vek: >0 mes.
Vlastnosti: Bez palmového oleja, Bez pridaného cukru
Originálny názov: Nutrilon 1 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance počiatočné dojčenské mlieko od narodenia 800 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5391522475427
Značka: Nutrilon
Veľkosť balenia: 800 g
Vek: >0 mes.
Vlastnosti: Bez palmového oleja, Bez pridaného cukru
Originálny názov: Nutrilon 1 Prosyneo™ H.A.- Hydrolysed Advance počiatočné dojčenské mlieko od narodenia 800 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia