Nosné masti, krémy (8 produktov)

Nepríjemnú nádchu často sprevádzajú aj nepríjemné odreniny nosa. Neustále smrkanie poškodzuje okolie nosných dierok a spôsobuje sčervenanie nosa. Nosové masti a krémy pomáhajú hojiť odreté miesta a vďaka špeciálnym extraktom majú upokojujúce, …

Zobraziť viac

Nepríjemnú nádchu často sprevádzajú aj nepríjemné odreniny nosa. Neustále smrkanie poškodzuje okolie nosných dierok a spôsobuje sčervenanie nosa. Nosové masti a krémy pomáhajú hojiť odreté miesta a vďaka špeciálnym extraktom majú upokojujúce, protizápalové a regeneračné účinky. Niektoré tiež vďaka obsahu éterických olejov napomáhajú uvoľniť upchatý nos a uľahčujú dýchanie.

Zákazníci si obľúbili rady MedPharma, Dr. Hoj a Dr Konrad. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Dr.Muller Dr. Müller PantheNose NOSNÁ MASŤ s bisabolom, na hojenie podrážď. nosa pri náche, 7,5 ml 168 x 7.5 ml.

Nosné masti, krémy - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Nosné masti, krémy ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Nosné masti, krémy na 98 %
Recenzia produktu: Liftea HERBNASAL Masť na starostlivosť o pokožku v okolí nosa 10 g
5 / 1x
Vše OK
Recenzia produktu: MedPharma Nosná masť Natural 12 g
5 / 2x
:-)
Recenzia produktu: B.Braun Prontoderm Nasal gel, antimikrobiálna bariéra 30 ml
5 / 2x
Manželovi to pomáha
Recenzia produktu: Dr. Hoj Nos-hoj nosová masť 25 g
5 / 3x
Pre mňa je táto masť jednoznačná voľna pri nádche a vyštípanom okolí nosa. Osobne mi vyhovuje viac ako Nisita či Rhinopantheina a je za zlomkovú cenu. Masť má zároveň dlhú záruku.
Recenzia produktu: Dr Konrad Tocozulen mast 30 ml
5 / 1x
Mast prekvapila, pomohla s extremne popraskanymi perami (po vstrebani pomoze ak si na noc date este balzam) a manzelovi s ekzemom zo zimnej suchej koze. Myslim si ze chladnicka by vyriesila aj problem s miernym oddelovanim produktu (prirodne olejceky sa mi roztopili). Rozhodne dobra alternativa pre tych komu nesadne lanolin.
Recenzia produktu: Dr.Muller PantheNose Nosná masť s éterickými olejmi, na uvoľnenie 7.5 ml
4.9 / 11x
Spokojnosť
Recenzia produktu: Dr.Muller Dr. Müller PantheNose NOSNÁ MASŤ s bisabolom, na hojenie podrážď. nosa pri náche, 7,5 ml 168 x 7.5 ml
4.9 / 11x
vyborny produkt na obdobie prechladnuti premastuje pokozku
Recenzia produktu: Nisita Nosová masť 10 g
4.8 / 5x
Velice účinná nosní mast na suchý nos
Recenzia produktu: Emofix Hemostatická ochranná masť do nosa 30 g
4.3 / 3x
Občas používám při častém krvácení z nosu 3x za den. Rychlý účinek. Příjemná lehká vůně. Zlepší se i průchodnost sliznice.

Pozrite sa na produkty z kategórie Nosné masti, krémy zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Nosné masti, krémy zoradené od najlacnejších. V kategórii Nosné masti, krémy nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.