Nízkokalorické cestoviny (2 produktov)

Strážite si líniu a potrebujete znížiť prísun kalórií? Bez skvelej talianskej pasty si ale svoj jedálniček neviete predstaviť? Rozumieme. S cestovinami sa nemusíte lúčiť, máme pre vás totiž chutnú alternatívu. Nízkokalorické cestoviny v tejto …

Zobraziť viac

Strážite si líniu a potrebujete znížiť prísun kalórií? Bez skvelej talianskej pasty si ale svoj jedálniček neviete predstaviť? Rozumieme. S cestovinami sa nemusíte lúčiť, máme pre vás totiž chutnú alternatívu. Nízkokalorické cestoviny v tejto kategórii sú neobyčajne bohaté na bielkoviny. Oproti tomu, tuku v nich nájdete len veľmi málo. Vyberajte z diétnych cestovín z huby konjak, sóje alebo cíceru.

Zákazníci si obľúbili rady Lucka. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Lucka ryžové cestoviny trubky 300 g.

Nízkokalorické cestoviny - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Nízkokalorické cestoviny ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Nízkokalorické cestoviny na 100 %
Recenzia produktu: Najtelo Erik Márton Quinoa biela 400 g
5 / 4x
Spokojen

Produkty z kategórie Nízkokalorické cestoviny sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Nízkokalorické cestoviny sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. V kategórii Nízkokalorické cestoviny nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.