Lieky na úzkosť, depresie a nespavosť - Pre kojencov (2 produktov)

Vo vypätých situáciách zažíva veľa z nás stavy nepríjemnej úzkosti. Úzkosť alebo depresie bývajú  psychickou odpoveďou na nadmerný stres. Ženy môžu tieto pocity sprevádzať hlavne pred menštruáciou.

Zobraziť viac

Vo vypätých situáciách zažíva veľa z nás stavy nepríjemnej úzkosti. Úzkosť alebo depresie bývajú  psychickou odpoveďou na nadmerný stres. Ženy môžu tieto pocity sprevádzať hlavne pred menštruáciou.

Prípravky proti úzkosti znižujú duševný nepokoj, pomáhajú pri tréme, nervozite, ale aj pri bolestiach hlavy, ktoré sú spôsobené duševným napätím alebo napätím svalov šije. Pomáhajú tiež pri poruchách zaspávania a spánku. Väčšina voľne predajných prípravkov obsahuje nenávykové výťažky z byliniek, najčastejšie medovky, valeriány lekárskej, chmeľu... 

Pri ľahších depresiách sa užíva k zlepšeniu nálady ľubovník bodkovaný.

Vyskúšať môžete tiež čaje pre ukľudnenie a spánok alebo niektorý prípravok z našej bohatej ponuky doplnkov stravy.

Užívatelia hodnotia najlepšie rady Boiron. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Boiron Sédatif PC 60 tabliet.

Lieky na úzkosť, depresie a nespavosť - Pre kojencov - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Lieky na úzkosť, depresie a nespavosť - Pre kojencov ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Lieky na úzkosť, depresie a nespavosť - Pre kojencov na 96 %
Recenzia produktu: Guajacuran na vykašliavanie 200 mg 50 tabliet
5 / 10x
overené a účinné
Recenzia produktu: Lavekan 80mg, 14 kapsúl
5 / 3x
Pomaha pri strese
Recenzia produktu: Guajacuran 200mg, 30 tabliet
5 / 10x
výborná pomoc pri bolestiach v hrdle, keď mi covid skomplikoval ťažkosti v hrdle, toto bolo jediné, čo mi prinieslo úľavu už po 2.tabletke.
Recenzia produktu: Megafyt Ľubovníkový čaj, 20 x 1.5 g
5 / 1x
Spokojna
Recenzia produktu: Baldriparan rastlinný liek 30 tabliet
4.9 / 16x
Líp se mi spí
Recenzia produktu: Magne B6 470mg/5mg 100 tabliet
4.9 / 95x
Pomáha super!
Recenzia produktu: Magne B6 470 mg/5 mg 60 tabliet
4.9 / 95x
Magne B6 sú prvky veľmi dôležiţé pre správny chod organizmu
Recenzia produktu: Persen FORTE 20 kapsúl 20 ks
4.8 / 34x
Odporúčam
Recenzia produktu: Persen forte 40 kapsúl
4.8 / 34x
Zaucinkoval na mna strašne rýchlo, vzala som ho okolo 17:00, bola som akoby úplne nabudena po silnej káve, otrasné nežiaduce účinky! Namiesto úľavy som sa cítila zmätená, vyklepaná- triasla som sa ale zároveň ma ťahalo spať . No bol problém že keď som si ľahla mala este väčšie zmätenie, trasy sa zhoršili v nohách až ma to vydesilo. Riešila som to tak som začala pokojne dýchať, asi som prežívala silný strach, asi úzkosť , lebo dosť som sa zľakla. Nežiaduce účinky ustupovali chodením po byte , pokojne spm dychala a snažila som sa nežiadúce účinky nevnímať. Mala som pocit akoby som bola v inom tele. Nespoznávala som samú seba. Vôbec neodporúčam po ťažkom nervnom dni. Písalo na krabičke " upokojujúce kapsuly" a zažila som pravý opak. Neverila som že taký doplnok predávajú len tak bez receptu. Mala som všetky nežiaduce účinky ktoré spôsobuje Valériana lekárska: aj svrbenie, pocit na vracanie a hnačka, nechutilo mi jesť aj keď som bola hladná, dosť som mala sucho v ústach, , akoby živé sny –vraj pre pôsobenie olejov z rastliny obsahujúcich glykozidy, predvečerná silná ospalosť aj keď som sa len potrebovala uvoľniť, mala som ešte prácu na doma z práce niečo doriešiť, a akoby alergickú reakciu v ústach. Dosť nebezpečné kapsule!
Recenzia produktu: Boiron Sédatif PC 90 tabliet
4.7 / 57x
Fajn pri miernej úzkosti, odporúčam použiť 2 tablety naraz. Príjemná sladká chuť

Pozrite sa na produkty z kategórie Nespavosť, nervozita zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Nespavosť, nervozita zoradených od tých najpredávanejších.

Spýtajte sa lekárnika

Odborné rady a odpovede na vaše otázky, a to z pohodlia vášho domova.

Všetky otázky