Hygienické vložky s krídelkami Naturella Ultra Normal majú absorpčné jadro s vláknami s dvojitým účinkom. Absorbujú a udržujú tvar vložky, takže sa cítite pohodlne pri každom pohybe. Vložky Naturella Ultra sú tenké. Ponúkajú pohodlie, diskrétnosť a hebkosť, ktorá chráni vašu pokožku v intímnych miestach.
Jedná sa o jediné výrobky dámskej hygieny so suchým krémom Dermacrom, ktorý preukázateľne pomáha predchádzať podráždeniu pokožky. K dostaniu s vôňou harmančeka, zeleného čaju alebo vôňou inšpirovanou nechtíkom lekárskym pre ešte viac sviežosti.
Pre ešte viac starostlivosti a ochrany v noci vyskúšajte Naturella Ultra Night, ktoré majú dlhšiu zadnú časť.
Zloženie
Petrolatum, Behenyl Alcohol, Zinc Oxide, Silica Dimethicone Silylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Polyhydroxystearic Acid, Isononyl Isononanoate, Glycine Soja Oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, BHT, Tocopherol, Hexamidine Diisethionate
Skúste tiež ďalšie produkty značky Naturella, ktoré sú v kategóriách Hygienické potreby, Drogéria a Intímna starostlivosť. Produkt je v zľave 20 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Menštruačné vložky.
EAN | 4015400197546 |
Značka | Naturella |
Na čo je | Na intímnu starostlivosť Na menštruáciu |
Sila menštruácie | Stredne silná Silná |
Krídelká | Vložky s krídelkami |
Typy vložiek | Extra savé Pre citlivú pokožku Extra tenké |
Použitie vložiek | Denné |
Veľkosť balenia | 40 ks |
Originálny názov | Naturella vložky Normal Quatro 40ks |