NANOGEN Keratínové vlákna 30g Stredne hnedá

-5 %

NANOGEN Keratínové vlákna 30g Stredne hnedá

Doprava zadarmo

Ultra-jemné keratínové vlákna určené na dossiahnutie okamžitého hustejšieho a plnšieho vzhľadu vlasov. Odtieň stredne hnedá.

Skladom > 5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
36,99 € 38,90 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 36.99 kreditov
5.0
5
4
3
2
1
5.0
5
4
3
2
1

NANOGEN Keratínové vlákna 30g Stredne hnedá

  • Skutočný a prirodzený vzhľad hustých vlasov v priebehu niekoľkých sekúnd
  • Prírodné keratínové vlákna, rovnaký stavebný materiál ľudského vlasu
  • Dokonale držia vo vlasoch počas vetra, dažďa, potenia
  • Ideálne na zahustenie riedkych miest vo vlasoch či celých plôch
  • 10 prírodných odtieňov, navzájom kombinovateľných pre farebný súlad s vašimi vlasmi
  • Dermatologicky testované, vhodné pre citlivú pokožku

Jednoduchá aplikácia - Nanogen vlákna aplikujete ľahko, rýchlo a bez špinenia, jednoduchým "potriasaním" nádobky priamo nad riedkymi miestami vo vlasoch. Týmto spôsobom sa uvoľňujú tisíce mikroskopických vlákien, ktoré sa vďaka elektrostatike naviažu na každý jeden vlas spôsobom pripomínajúcim vetvičku s ihličím. Vytvárajú tak prirodzený vzhľad a prirodzený pocit hustých vlasov. Nanogen vlákna sa prichytia k vašim vlasom tak pevne, že zostanú na mieste po celý deň a nezanechávajú škvrny ani fľaky. Nanogen vlákna sú dokonca schopné odolať silnému vetru, dažďu a aj počas plávania - po použití Nanogen vodeodolného fixátora.

Nerozpoznateľný a prirodzený vzhľad - Nanogen vlákna s vašimi vlasmi priam splývajú, dodávajú im skutočný objem a umožňujú stylingové úpravy, na aké by ste si už netrúfli. Vždy, keď sa pozriete do zrkadla, budete očarení tým výsledným, prirodzeným vzhľadom, voľnému oku prakticky nerozoznateľným.
Môžete docieliť aj postupnejšiu vizuálnu premenu tým, že množstvo aplikovaných vlákien budete časom zvyšovať. Keratínové vlákna je vhodné používať tiež používať po transplantácii vlasov ako zdokonalenie výsledného vzhľadu transplantovaných vlasov.

Nanogen vlákna nielenže vyzerajú prirodzene, dizajn nádobky je elegantný a diskrétny a na pohľad vôbec nevzbudzuje dojem prípravku na problém s vlasmi.

  • Patentom chránená technológia
  • Nanogen vlákna využívajú patentovaný elektrostatický povlak a elektrostatický prúžok na nádobke. Tieto inovácie zosilujú vláknami dotváraný efekt hustých vlasov.

Nanogen vlákna boli nezávisle testované a uznané ako špičkový produkt s bezkonkurenčnými výsledkami. Vizuálna premena po aplikácii je neuveriteľná! Aplikačná nádobka má tiež priehľadný indikátor "hladiny", aby ste mali lepší prehľad o zostávajúcom množstve vlákien vo vnútri.

100% účinné pre mužov a ženy s riedkymi vlasmi - Viac ako 1 milión dokonalých vizuálnych premien je dôkazom, že Nanogen vlákna fungujú. Pôsobia absolútne prirodzene a sú šetrné k vašim vlasom a pokožke. Preto sú používané poprednými chirurgami, zaoberajúcimi sa vlasovou transplantáciou, na maskovanie pred operáciou a tiež na prekrytie hojacich sa rán po zákroku.

Elektrostatický povlak - Každé jedno keratínové vlákno je obalené patentovaným elektrostatickým povlakom. Vďaka nemu sú vlákna bipolárne nabité. Bipolárny náboj je pre Nanogen vlákna unikátny a znamená to, že sa vlákna pripoja na vlas kolmo, čo zabezpečí maximálne možné "zhrubnutie" vlasu a tým čo najlepší výsledok vo vlasoch ako celku. Bipolárne nabité vlákna majú tiež výhodu, že sa pripoja aj k vlhkým vlasom a tiež po použití niektorých kondicionérov, meniacich samotný náboj vlasu. Nezávislé testy tiež ukázali, že Nanogen vlákna sa zreteľne pripájajú kolmo na vlas, čoho výsledkom je dosiahnutie unikátnej a prirodzenej hustoty vlasov.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky NANOGEN, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika. Výrobok hodnotilo 6 zákazníkov a 100 % by ho odporúčalo. Výrobok je v súčasnosti v zľave 5 %.

EAN: 832436000626
Značka: NANOGEN
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Prášok
Originálny názov: NANOGEN Keratínové vlákna 30g Stredne hnedá
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Rozália G. 4. 3. 2020 19:02
Nanogen je vynikajúci.
Jozef P. 7. 2. 2020 15:15
OK
Zuzana 1. 14. 12. 2019 22:55
Vyborne funguje, je drahší, ale oplatí sa vyskúšať, všetko čo píšu o produkte sedí.
Jarmila H. 27. 9. 2019 12:58
Nanogen naozaj funguje, mam skusenost objednavam vacsie balenie vlasky nam to sice nevrati,ale zamaskuje preriedene miesta
Barbora B. 1. 8. 2019 09:43
TOP z TOP, som s nim nadmieru spokojná používam ho neustále na prekrytie cestičky.
Zuzi 8. 8. 2018 16:45
S produktom som veľmi spokojná. Plní účel, samozrejme vlasy kúzelne neprinavráti, ale aspoň vizuálne ukryje nedokonalosti a vytvorí objem. Za negatívum považujem trošku dlhšie zvykanie si na aplikáciu a tiež zvyšky vlákien, ktoré sa môžu objaviť na tvári (najmä keď má žena makeup). Rovnako sa zvyšky rozptýlia v mieste, kde ich aplikujete - v mojom prípade sú zvyčajne napadané v umyvadle, nad ktorým si vlákna dávam do vlasov.
EAN: 832436000626
Značka: NANOGEN
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Prášok
Originálny názov: NANOGEN Keratínové vlákna 30g Stredne hnedá
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia