Myprotein (2 produktov)

Myprotein je vedúcou značkou v oblasti športovej výživy, ktorá poskytuje celý rad výrobkov vrátane proteínov, vitamínov a minerálov, potravín s vysokým obsahom bielkovín, zdravých sladkostí a športového oblečenia. Spoločnosť bola založená v roku …

Zobraziť viac

Myprotein je vedúcou značkou v oblasti športovej výživy, ktorá poskytuje celý rad výrobkov vrátane proteínov, vitamínov a minerálov, potravín s vysokým obsahom bielkovín, zdravých sladkostí a športového oblečenia. Spoločnosť bola založená v roku 2004, je v súčasnosti európskou značkou č. 1. Sídli v kanceláriách v Manchestri a pôsobí vo viac než 70 krajinách sveta vďaka špecializovanému tímu zamestnancov, športovcov a aktívnych influencerov.

"Každý deň pracujeme na tom, aby sme inšpirovali ľudí všetkých vekových skupín, aby verili vo svoj fitness potenciál a zároveň napĺňame ich ambície"

Poskytuje sa široká škála produktov s mimoriadnou hodnotou, ktoré sa hodia do rozličných diét. V ponuke sú dostupné vegetariánske, vegánske, bezlepkové a bezlaktózové produkty, takže každý zákazník si môže naplno vychutnať výhody vysokokvalitnej výživy.

Všetko Myprotein vyrába vo svojich vlastných priestoroch, redukuje náklady tretích strán a môže si tak dovoliť ponúkať sortiment za skvelé ceny aj napriek tomu, že nesú tú najvyššiu kvalitu. Spoločnosť investuje do najmodernejších výrobných zariadení a pokročilých testovacích opatrení, aby sa uistili, že plnia sľuby v oblasti čistoty produktov.

"Vieme, že všetko, čo opustí náš sklad, spĺňa najvyššie štandardy."

Zatiaľ čo sa špecializujú na kvalitné športové výživové produkty, taktiež tvoria najmodernejšie športové oblečenie z kvalitných materiálov pre podporu každého jedného športovca, ktorý si ide za svojím snom.

Myprotein - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Myprotein ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Myprotein na 96 %
Recenzia produktu: Myprotein HMB 180 tabliet
5 / 1x
Suplement vynikajuci pri prevenci proti strate svalovej hmoty
Recenzia produktu: Myprotein Impact Whey Protein Banán 2.5 kg
5 / 2x
Velmi dobrý, za skvělou cenu
Recenzia produktu: Myprotein Glutamine 500 g
5 / 2x
Nesmrdí, snadno se rozpouští
Recenzia produktu: Myprotein Magnesium Citrate 250 g
5 / 2x
Rychle doručení,zatim jsem produkt jen zacala tak je účinek neznamy
Recenzia produktu: Myprotein Impact Whey Protein Natur Vanilla 2.5 kg
5 / 1x
Zatím to vypadá na dobrý protein za super cenu, bílkovin je tam v této cenové relaci opravdu hodně, dobre složení bez zbytečnosti, navíc je dobře stravitelný a příchuť přírodní vanilka nemá chybu, jen možná trochu víc sladká ????
Recenzia produktu: Myprotein Impact Whey Protein Salted Caramel 1000 g
5 / 3x
To čo som chcela som si objednala
Recenzia produktu: Myprotein Impact Whey Protein Čokoláda 1 kg
5 / 5x
Super chutný protein.
Recenzia produktu: Myprotein Impact Whey Protein Natural Chocolate 2.5 kg
5 / 3x
Chuťově velmi povedené, není mi po něm těžko.
Recenzia produktu: Myprotein FlavDrops Toffee 50 ml
5 / 1x
Veľmi chutné kvapky,som spokojná
Recenzia produktu: Myprotein Impact Whey Protein Coffee Caramel 1 kg
5 / 1x
Výborná chuť! Som spokojná.