Matopat
Cena
Akcie a zľavy
Režim výdaja
Vlastnosti
Forma
Cesta podania
Veľkosť balenia
4,49 €
Comfort Plus hydrokoloidná náplasť S 17 x 48 mm, 5 ks
0,90 € / 1 ks
4,49 €
Comfort Plus hydrokoloidná náplasť L 42 x 68 mm, 5 ks
0,90 € / 1 ks
4,19 €
Comfort Plus hydrokoloidná náplasť M 29 x 59 mm, 5 ks
0,84 € / 1 ks
Matopat - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Matopat ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Matopat na 100 %
