Maškrty pre psov - Pre psy
Najlepšie hodnoteným výrobkom je NAP Arašidové maslo pre psov, banán 120 ml.
Najlepšie hodnoteným výrobkom je NAP Arašidové maslo pre psov, banán 120 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Cesta podania
Hodnotenie
Vhodné pre zvieratá1
Veľkosť balenia
Značky
Vlastnosti
81 produktov
10,39 €12,99 €
-20 %
Pochúťka byvolia koža obalená kuracím, tyčinky 500 g
0,26 € / 10 g
9,67 €12,09 €
-20 %
Pochúťka Premium plátky kačacieho mäsa 500 g
0,24 € / 10 g
6,49 €
Pochúťka Premium kuracie obalené syrové, pásiky 230 g
0,28 € / 10 g
10,07 €12,59 €
-20 %
Pochúťka Premium z hovädzích plátkov 500 g
0,25 € / 10 g
12,99 €
Pochúťka Premium kuracie obalené syrové, pásiky 500 g
0,26 € / 10 g
14,89 €
Pochúťka Premium byvolie uzly s kačacím mäsom 5 cm 500 g
0,30 € / 10 g
12,59 €
Pochúťka Premium treska obalená kuracím, rolky 500 g
0,25 € / 10 g
Maškrty pre psov - Pre psy - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Maškrty pre psov - Pre psy ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Maškrty pre psov - Pre psy na 100 %

Recenzia produktu: Fish4Dogs Tréningové palmsky pre šteniatka losos 80 g
5 / 1x
Dát si to jen tak - nic moc, ale když jsem to zalil teplým mlékem tak mi to chutnalo.

Recenzia produktu: Canvit Snacks Immunity pro psy 200 g
5 / 29x
Dobrý pomer cena a kvalita

Recenzia produktu: Ontario Pochúťka tyčinka so zverinou 15 g
5 / 3x
Pejskovi to chutná a to je důležité

Recenzia produktu: Ontario Pochúťka tyčinka s hovädzím 15 g
5 / 3x
Pejskovi to chutná a to je důležité

Recenzia produktu: Brit Dental kosti pochúťka pre psov 90 g
5 / 1x
Mám veľmi dobré skúsenosti s produktom.

Recenzia produktu: Fish4Dogs Pamlsky pre psov na podporu zdravia kĺbov s lososovými kúskami 225 g
5 / 2x
Psíkovi chuti :)

Recenzia produktu: Canvit Snacks Antiparasitic pro psy 200 g
5 / 29x
HAHAHAHhAHh TENOtOKRAT JSEmtaDY JA JAN FOUkal AKA JAN FCKALL ATD.. Manzelka koupila toto krmivo pro psy ale zeru jim ho ja B-) :3 x3

Recenzia produktu: Canvit Snacks Dental Large Breed pre psov 250 g
5 / 2x
Osvědčené. Kupují pravidelně. Naši chlupáči doporučují.

Recenzia produktu: Canvit Dental snacks Chicken 200 g
5 / 29x
Psíkom tieto pamlsky veľmi chutia. Pravidelné ich objednávame.

Recenzia produktu: Ontario Pochúťka tyčinka s jahňacím 15 g
5 / 3x
Pejskovi to chutná a to je důležité
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Maškrty pre psov - Pre psyZobraziť recenzie v kategórii Maškrty pre psov - Pre psy
Kategóriu Maškrty sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Maškrty zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Maškrty sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších produktov.
