Maltodextrín (4 produktov)

Maltodextrín patrí medzi polysacharidy, je výhodným zdrojom energie pri športových výkonoch. Ide o bielu sypkú látku vyrobenú z pšeničného, ​​kukuričného, ​​zemiakového alebo tiež ryžového škrobu. Maltodextrín obsahujú takmer všetky športové …

Zobraziť viac

Maltodextrín patrí medzi polysacharidy, je výhodným zdrojom energie pri športových výkonoch. Ide o bielu sypkú látku vyrobenú z pšeničného, ​​kukuričného, ​​zemiakového alebo tiež ryžového škrobu. Maltodextrín obsahujú takmer všetky športové drinky, proteínové tyčinky alebo náhrady jedla. Rýchlo vám dodá energiu a v tele sa bude uvoľňovať postupne. Je teda vhodnejší ako jednoduché cukry. Získate z neho dostatok sily na anaeróbne cvičenie a povzbudí vás k väčším výkonom.

Kedy maltodextrín užívať?

  • Po prebudení - Začnite deň plný energie. Maltodextrín vám dodá silu po hodinách spánku a vám tak nebude chýbať elán hneď zrána.
  • Pred tréningom - Majte silu aj po fyzicky náročnom dni. Doplňte maltodextrín tesne pred hlavnou fyzickou záťažou, nie pred rozcvičovaním.
  • Počas dlhého tréningu - Vďaka maltodextrínu vydržíte trénovať omnoho dlhšie. Vhodný je napríklad pri maratóne alebo medzi jednotlivými náročnými cvikmi.
  • Po tréningu - Doplňte zásobu sacharidov po cvičení, aby ste telu dodali spálenú energiu.

Kedy maltodextrín neužívať?

  • Vyhnite sa maltodextrínu, ak máte bezlepkovú diétu alebo intoleranciu na lepok.
  • Neužívajte maltodextrín, ak trpíte autoimunitným ochorením (chronickým zápalom čriev), t. j. Crohnovou chorobou alebo Ulceróznou kolitídou.
  • Ak ste cukrovkár, nekonzumujte maltodextrín pravidelne.
  • Ak dodržiavate nízkosacharidovú diétu (low carb).

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Kompava Maltodextrín 1500 g. Zákazníci najlepšie hodnotia značky GymBeam, Kompava a Peeroton.

Maltodextrín - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Maltodextrín ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Maltodextrín na 96 %
Recenzia produktu: BiotechUSA Hyper Mass (sáčok) Čokoláda 1000 g
5 / 2x
Kupovala som pre priateľa, je vcelku spokojný. Len si upravil pomer vody a gaineru, aby nebol tak hustý. Inak dobrá čokoládová chuť. Mne sa zdal byť až príliš sladký.
Recenzia produktu: Extrifit Hardcore Gain 21 čučoriedka 3 kg
5 / 2x
Výborný protein hlavně skvělá chuť.
Recenzia produktu: Prom-In Maltodextrin 1.3 kg
5 / 1x
zatím nemám co vytknout
Recenzia produktu: GymBeam Maltodextrín 2500 g
4 / 2x
Velké balení(až moc-ytel je o polovinu větší než obsah!)Dobrá cena

Produkty z kategórie Maltodextrín sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Maltodextrín. V kategórii Maltodextrín nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.