Maltodextrín (7 produktov)

Maltodextrín patrí medzi polysacharidy, je výhodným zdrojom energie pri športových výkonoch. Ide o bielu sypkú látku vyrobenú z pšeničného, ​​kukuričného, ​​zemiakového alebo tiež ryžového škrobu. Maltodextrín obsahujú takmer všetky športové …

 Zobraziť viac

Maltodextrín patrí medzi polysacharidy, je výhodným zdrojom energie pri športových výkonoch. Ide o bielu sypkú látku vyrobenú z pšeničného, ​​kukuričného, ​​zemiakového alebo tiež ryžového škrobu. Maltodextrín obsahujú takmer všetky športové drinky, proteínové tyčinky alebo náhrady jedla. Rýchlo vám dodá energiu a v tele sa bude uvoľňovať postupne. Je teda vhodnejší ako jednoduché cukry. Získate z neho dostatok sily na anaeróbne cvičenie a povzbudí vás k väčším výkonom.

Kedy maltodextrín užívať?

  • Po prebudení - Začnite deň plný energie. Maltodextrín vám dodá silu po hodinách spánku a vám tak nebude chýbať elán hneď zrána.
  • Pred tréningom - Majte silu aj po fyzicky náročnom dni. Doplňte maltodextrín tesne pred hlavnou fyzickou záťažou, nie pred rozcvičovaním.
  • Počas dlhého tréningu - Vďaka maltodextrínu vydržíte trénovať omnoho dlhšie. Vhodný je napríklad pri maratóne alebo medzi jednotlivými náročnými cvikmi.
  • Po tréningu - Doplňte zásobu sacharidov po cvičení, aby ste telu dodali spálenú energiu.

Kedy maltodextrín neužívať?

  • Vyhnite sa maltodextrínu, ak máte bezlepkovú diétu alebo intoleranciu na lepok.
  • Neužívajte maltodextrín, ak trpíte autoimunitným ochorením (chronickým zápalom čriev), t. j. Crohnovou chorobou alebo Ulceróznou kolitídou.
  • Ak ste cukrovkár, nekonzumujte maltodextrín pravidelne.
  • Ak dodržiavate nízkosacharidovú diétu (low carb).

Najlepšie hodnoteným výrobkom je GymBeam Gainer True Gain jahoda 2500 g. Zákazníci najlepšie hodnotia značky GymBeam, BiotechUSA a Kompava.

Product image

GymBeam Gainer True Gain jahoda 2500 g

Môžete mať už dnes20,90 €

GymBeam Maltodextrín 1000 g

Môžete mať vo štvrtok 12. 10.5,90 €
Product image

BiotechUSA Carbox Pomaranč 1000 g

Môžete mať v pondelok 23. 10.10,90 €
Product image

GymBeam Gainer True Gain čokoláda 2500 g

Môžete mať vo štvrtok 12. 10.20,90 €
Product image

GymBeam Gainer True Gain vanilka 2500 g

Môžete mať vo štvrtok 12. 10.20,90 €
Product image

Kompava Maltodextrín 1500 g

Môžete mať v piatok 6. 10.16,90 €

BiotechUSA Hyper Mass Oriešok 1000 g

Môžete mať v pondelok 23. 10.16,90 €
Maltodextrín - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Maltodextrín ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.

Produkty z kategórie Maltodextrín sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Maltodextrín. V kategórii Maltodextrín nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.