Make-up s SPF ochranou - Mastná a problematická pleť (9 produktov)

SPF znamená slnečný ochranný faktor a ide o približné meranie percenta UVB lúčov, pred ktorými vás opaľovací krém ochráni. Väčšina opaľovacích krémov vás ochráni pred škodlivými UVB lúčmi, ale existujú opaľovacie krémy, ktoré chránia aj pred UVA …

 Zobraziť viac

SPF znamená slnečný ochranný faktor a ide o približné meranie percenta UVB lúčov, pred ktorými vás opaľovací krém ochráni. Väčšina opaľovacích krémov vás ochráni pred škodlivými UVB lúčmi, ale existujú opaľovacie krémy, ktoré chránia aj pred UVA lúčmi. Ide o širokospektrálne opaľovacie krémy. Čím vyššie SPF, tým viac UV žiarenia dokáže vaša pokožka zvládnuť, kým sa spáli. Pre najlepšiu ochranu je odporúčané používať krém s minimálnym ochranným faktorom SPF 15 so správnym množstvom, ktoré nanesiete na tvár (2mg/cm2). Avšak platí, že čím vyššie SPF, tým lepšie pre udržanie zdravej a krásnej pokožky pri opaľovaní.

Najbežnejšie úrovne SPF:

  • SPF 15: blokuje 93% UVB lúčov
  • SPF 30: blokuje 97% UVB lúčov
  • SPF 50: blokuje 98% UVB lúčov
  • SPF 100: blokuje 99% UVB lúčov

2 v 1 – make-up s SPF

Keď sa v make-upe nachádza SPF, znamená to, že sa v prípravkoch nachádza určité množstvo opaľovacieho krému alebo produktov podobných opaľovaciemu krému, ktoré sú zahrnuté na ochranu vašej pokožky. Produkty sa líšia v tom, čo ponúkajú vašej pokožke – koľko SPF obsahujú alebo aké ďalšie zložky používajú na ochranu pred slnečnými lúčmi.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Bioderma Photoderm NUDE Touch MINERAL svetlý SPF 50+ 40 ml. Užívatelia si obľúbili rady Bioderma, La Roche-Posay a Rodial.

Make-up s SPF ochranou - Mastná a problematická pleť - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Make-up s SPF ochranou - Mastná a problematická pleť ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Make-up s SPF ochranou - Mastná a problematická pleť na 92 %
Recenzia produktu: Bioderma BIODERMA Photoderm AR veľmi svetlý SPF 50+ 30 ml
5 / 1x
vynikající ochrana
Recenzia produktu: Gabriella Salvete Vysoko krycí make-up Cover Foundation 103 Soft Beige 30 ml
5 / 1x
dobře se nanáší, je příjemný
Recenzia produktu: Bioderma Photoderm Cover Touch Mineral svetlý SPF 50+, 40 g
5 / 1x
Trošku ťažšie sa rozotiera,ale má veľmi dobré krytie
Recenzia produktu: Bioderma Photoderm M tmavý SPF 50+ 40 ml
4.5 / 2x
Krém je dobrý, až na to, že mi prišiel tmavý odtieň, aj keď som objednávala svetlý. Čo už, treba ísť asi osobne do lekárne a neobjednávať online.
Recenzia produktu: Bioderma Photoderm NUDE Touch MINERAL svetlý SPF 50+ 40 ml
4.5 / 2x
Ideální přípravek na leto
Recenzia produktu: Bioderma Photoderm M svetlý SPF 50+ 40 ml
3.5 / 2x
Při růžovce je to nejlepší krém, který jsem vyzkoušela.

Pozrite sa na produkty z kategórie Make-up s SPF zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Make-up s SPF zoradené od najlacnejších. V kategórii Make-up s SPF nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.