Lindt

(6 produktov)

Lindt Lindor zmes praliniek 1000 g

Doprajte si čokoládové pralinky Lindor Assorted z lahodnej mliečnej alebo horkej čokolády Lindt s neodolateľne jemnou čokoládovou náplňou. Ideálne balenie pre tých z nás, ktorí sa nevedia uspokojiť len s jednou príchuťou, ale milujú rozmanitosť chutí.

Môžete mať už zajtra

Lindt Lindor pralinky Mliečna čokoláda 1000 g

Doprajte si lahodné čokoládové pralinky Lindor Milk vyrobené z lahodnej mliečnej čokolády Lindt s neodolateľne jemnou čokoládovou náplňou. Práve vtedy, keď si chcete dopriať radosť, spríjemniť chvíle s priateľmi alebo obdarovať svojich blízkych.

Môžete mať už zajtra

Lindt lieskovooriešková nátierka (25%) 200 g

Unikátna lieskovoorieškový krém od Lindt. Bez palmového oleja a s poctivým obsahom lieskoorieškových jadier (25 %). Doprajte si tú najvyššiu kvalitu.

Môžete mať už zajtra

Lindt Lindor pralinky Biela čokoláda 1000 g

Doprajte si lahodné pralinky Lindor Milk z lahodnej bielej čokolády Lindt s neodolateľne jemnou náplňou. Práve vtedy, keď si chcete dopriať radosť, spríjemniť chvíle s priateľmi alebo obdarovať svojich blízkych.

Môžete mať už zajtra

Lindt Mliečna tabuľková čokoláda Swiss Classic s lieskovými orieškami 300 g

Mliečna tabuľková čokoláda Lindt Swiss Classic s lieskovými orieškami je dokonalou kombináciou prémiovej mliečnej čokolády a lieskových orechov, ktoré dodajú každému sústu príjemné chrumknutie.

Môžete mať už zajtra

Lindt Mini Pralinky 100 g

Kolekcia plnených čokoládových bonbónov z horkej, mliečnej a bielej čokolády. Obahuje alkohol. Nájdite si tú pravú pochúťku od najlepších Majstrov čokolády Lindt.

Môžete mať už zajtra