Lesky na pery - Pre ženy (6 produktov)

Intenzívny lesk a starostlivosť o pery v jednom? Prehľadajte náš virtuálny výklad plný fascinujúcich leskov na pery. Trblietavý, priehľadný alebo s príchuťou? Ktorý vám padne do oka? Existuje veľké množstvo typov leskov na pery, poďme sa na …

Zobraziť viac

Intenzívny lesk a starostlivosť o pery v jednom? Prehľadajte náš virtuálny výklad plný fascinujúcich leskov na pery. Trblietavý, priehľadný alebo s príchuťou? Ktorý vám padne do oka? Existuje veľké množstvo typov leskov na pery, poďme sa na niektoré z nich pozrieť:

Typy leskov na pery:

Zväčšujúci lesk na pery: Obvykle obsahujú zložky, ako kolagén alebo kyselina hyalurónová, ktoré dodávajú perám plnosť a objem.

Dlhotrvajúci lesk na pery: Majú vyššiu pigmentáciu a lepšiu fixáciu na perách.

Zlupovací lesk na pery: Zlupovacie lesky obsahujú exfoliačné zložky, ktoré pomáhajú odstrániť odumreté kožné bunky z pier a zanechávajú ich hebké a hladké. Tieto lesky často obsahujú prírodné peelingové zložky.

Každý typ lesku na pery má svoje vlastné výhody a na rôznych perách bude mať vždy trochu iný efekt.

Ako vyrobiť lesk na pery?

Máte chuť na vlastnoručne vyrobený lesk na pery? Začnite s prírodnými ingredienciami. Pre domáci lesk na pery si pripravte nasledujúce suroviny: ricínový olej, kokosový olej, včelí vosk, prírodné farbivá, esenciálne oleje (pre vôňu) a prípadne sladidlo (napríklad med alebo stévia).

  1. Zmiešajte prírodné oleje a vosk. Vo vodnom kúpeli rozohrejte ricínový olej a kokosový olej spolu s včelím voskom, kým všetky zložky nesplynú a vznikne tekutá konzistencia.
  2. Pridajte farbivo a esenciálne oleje. Do zmesi môžete pridať prírodné farbivo, aby ste dosiahli požadovaný odtieň. Pridajte aj niekoľko kvapiek esenciálneho oleja pre vôňu. Miešajte, kým sa všetky zložky dobre nespoja.
  3. Pridajte sladidlo (nemusí byť). Pokiaľ chcete lesk na pery zladiť, môžete pridať malé množstvo medu alebo stévie a opäť dôkladne premiešať.
  4. Preneste zmes do nádoby. Prelejte hotový lesk na pery do malej nádobky alebo pohára s aplikátorom, ktorý je možné ľahko použiť pri nanášaní.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Maybelline New York Lifter Gloss lesk na pery 04 Silk 5.4 ml. Zákazníci najlepšie hodnotia rady Maybelline New York, Yves Rocher a The Organic Pharmacy.

Lesky na pery - Pre ženy - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Lesky na pery - Pre ženy ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Lesky na pery - Pre ženy na 86 %
Recenzia produktu: Nivea Ošetrujúci olej na pery Rosé (Lip Gloss) 5.5 ml
5 / 1x
Odporučila mi ho priateľka. ˇUžasné pery.
Recenzia produktu: Maybelline New York Lifter Gloss lesk na pery 04 Silk 5.4 ml
4.8 / 4x
velmi pekny topka
Recenzia produktu: Eveline Cosmetics All in one Pery - Odtieň 113 4,5ml 4.5 ml
3 / 1x
Nic moc. Cakala som krajsi odtien, tmavsi. Avsak je to iba priesvitny lesk s trblietkami.

Pozrite sa na produkty z kategórie Lesky na pery zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Lesky na pery zoradené od najlacnejších. V kategórii Lesky na pery nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.