LEROS THÉ SALVAT spc 20x1 g

LEROS THÉ SALVAT spc 20x1 g

Čajová zmes. Pri chorobách žlčníka a žlčových ciest. Podporuje tvorbu a vylučovanie žlče. Tlmí zvýšené fermentačné pochody v črevách a má antibakteriálne účinky.

Skladom > 5 ks Môžete mať už v utorok 28. 1. možnosti doručenia
1,72 €
Nákupom získate 1.72 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

LEROS THÉ SALVAT spc 20x1 g

Charakteristika čaju
Tradičný rastlinný liek používaný ako súčasť žlčníkovej diéty, ak lekár neurčí jinak.Podporuje tvorbu a vylučovanie žlče, pôsobí mierne laxatívne, proti nadúvaniu a uvoľňuje napätie v bruchu. Zmierňuje pocity plnosti.
Liek môžu užívať dospelí, dospievajúci a deti od 12 rokov.

Balenie
20 nálevových vreciek po 1,0 g
sypané 100 g

Zloženie
Repíková vňať, jablčníková vňať, boldový list, púpavový koreň s vňaťou, krušinová kôra, rumančekový kvet, vňať mäty piepornej.

Príprava a dávkovanie
Sypaný FORMA:
1 polievková lyžica (5 g) sa zaleje šálkou (1/4 l) vriacej vody a po 15 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe sa scedí, čaj sa nesmie variť.
Nálevové sáčky:
2 nálevové vrecúška sa zalejú šálkou (1/4 l) vriacej vody a po 5-10 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe. Čaj sa nesmie variť.
Pije sa čo najteplejší 3x denne pol hodiny pred jedlom, po dúškoch. Pripravuje sa vždy čerstvý.
Bez súhlasu lekára užívajte najdlhšie 2 týždne. Ak sa počas 1 týždňa užívania príznaky nezlepšia alebo sa zhoršujú, vyhľadajte lekára.

Kontraindikácie
Prípravok neužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku alebo mentol, v tehotenstve a pri dojčení, pri bolestiach brucha nejasného pôvodu, pri ochorení pečene, pri akútnom hnisavé zápaly žlčníka (prejavuje sa bolesťou pod pravým rebrom, ktorá môže vyžarovať pod lopatku, nevoľnosťou, zvracaním, zápchou alebo hnačkou, zvýšenou telesnou teplotou), pri zápale slepého čreva, zápalových črevných ochoreniach (Crohnova choroba, ulcerózna kolitída), črevnej nepriechodnosti (ileus), pri nepriechodnosti žlčových ciest (napr. žlčové kamene). Nesmú užívať deti do 12 rokov.

Upozornenie
Vzhľadom na obsah smetankového koreňa s vňaťou sa tohto lieku neodporúča pacientom so srdcovým zlyhaním alebo zlyhaním obličiek. Ak trpíte gastroezofageálnym refluxom (návrat žalúdočného obsahu späť do pažeráka, prejavujúce sa pálením záhy), nemal (a) by ste tento liek, pretože Vaše ťažkosti môžu zosilniť. Pri predávkovaní alebo náhodnom požití lieku dieťaťom sa poraďte s lekárom. Ak príznaky ochorenia pri používaní tohto tradičného rastlinného lieku pretrvávajú alebo ak sa objavia nežiaduce účinky alebo iné nezvyčajné reakcie, vyhľadajte lekára. Nepoužívajte tento liek po dátume exspirácie uvedený na obale za "EXP". Nepoužitý liek vráťte do lekárne.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Leros, ktoré sú v kategóriách Čaje, potraviny, Špeciálne čaje a Čaje na pečeň a žlčník. LEROS THÉ SALVAT spc 20x1 g je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 56349.

EAN: 8594740486306
Značka: Leros
ŠÚKL kód: 56349
Velikost balení: 20 x 1 g
Forma: Čajovina
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Žlčník
Na čo je: Na trávenie a metabolizmus
Originálny názov: LEROS THÉ SALVAT spc 20x1 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Mária Ž. 28. 11. 2019 16:42
Som spokojna

Doplňujúce informácie

EAN: 8594740486306
Značka: Leros
ŠÚKL kód: 56349
Velikost balení: 20 x 1 g
Forma: Čajovina
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Žlčník
Na čo je: Na trávenie a metabolizmus
Originálny názov: LEROS THÉ SALVAT spc 20x1 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia