Tommee Tippee Koš na plienky Sangenic Twist & Click biely

Tommee Tippee Koš na plienky Sangenic Twist & Click biely

Nový, ekologickejšie dizajnový kôš na jednorázové plienky Sangenic Twist & Click umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Kôš je vyrobený z viac ako 98% z recyklovaného a recyklovateľného plastu. Výmenná kazeta, ktorá je súčasťou koša, obsahuje 100% recyklovateľnú PE fóliu GreenFILE ™, vyrobenú z obnoviteľného zdroja - cukrovej trstiny.

Farba

Môžete mať už dnes možnosti doručenia Skladom 2 ks
28,95 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Koš

Nový, ekologickejší dizajnový kôš na jednorazové plienky Sangenic Twist & Click umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Kôš je vyrobený z viac ako 98 % z recyklovaného a recyklovateľného plastu. Výmenná kazeta, ktorá je súčasťou koša, obsahuje 100 % recyklovateľnú PE fóliu GREENFILM™ vyrobenú z obnoviteľného zdroja – cukrovej trstiny.

Kapacita jednej kazety je až 84 plienok.

Ušetríte tak veľa ciest k smetiaku.

Kôš obsahuje jednu výmennú kazetu s fóliou.

Hodnotenie zákazníkov

Lada B.

Super

Daniela S.

Šetří kroky, doporučuji!

Tommee Tippee Koš na pleny Sangenic Twist & Click - spot
Tommee Tippee kôš na plienky Sangenic Twist & Click – spot

Nepriepustná fólia GREENFILM™ vo výmennej kazete obsahuje antibakteriálnu zložku, ktorá zničí 99 % baktérií. Príjemná citrónová vôňa fólie prispieva k ochrane detskej izby pred zápachom. Vďaka technológii Twist & Click sa plienka v koši zabalí do fólie a pomocou piestu je zatlačená do koša. Plienku do fólie zabalíte otáčaním mechanizmu pod vekom, kliknutie indikuje úplné zabalenie a pomáha vám tak šetriť spotrebu fólie.

Kôš sa stane nevyhnutnou súčasťou vašej domácnosti po celý čas, keď vaše dieťa používa plienky. Nemusíte sa obávať zápachu v miestnosti, kde je kôš umiestnený, ani toho, že sa do skúmania použitých plienok pustí vaše zvedavé batoľa či domáci maznáčik.

Kôš preto môžete mať s pokojným srdcom umiestnený vedľa prebaľovacieho pultu v detskej izbe, aby bol počas prebaľovania vždy poruke. V prípade, že je dieťa choré, nemusíte mať obavy zo šírenia baktérií z použitých plienok na ostatných členov rodiny. Špičkový dizajn koša skvele doplní váš moderný interiér.

Koš

Rozmery

Š 28 cm x H 25 cm x V 36 cm (bez veka).

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Tommee Tippee, ktoré nájdete v kategóriách Detské plienky, Matka a dieťa a Prebaľovanie. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Koše na plienky.

EAN: 5010415510013
Značka: Tommee Tippee
Farba: Biely
Originálny názov: Koš na plienky Sangenic Twist & Click biely
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Obrúsky

Detské plienky

Ochrana detskej pokožky

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 5010415510013
Značka: Tommee Tippee
Farba: Biely
Originálny názov: Koš na plienky Sangenic Twist & Click biely
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia