Najlepšie hodnotené Konzervy pre psov (25 produktov)

Užívatelia najlepšie hodnotia značky Animonda a Brit. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Animonda Konzerva Gran Carno mäsová zmes 800 g.

Užívatelia najlepšie hodnotia značky Animonda a Brit. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Animonda Konzerva Gran Carno mäsová zmes 800 g.

Product image

Animonda Konzerva Gran Carno hovädzie + kura 800 g

Môžete mať v piatok 8. 12.4,10 €
Najlepšie hodnotené Konzervy pre psov - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Najlepšie hodnotené Konzervy pre psov ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Najlepšie hodnotené Konzervy pre psov na 86 %
Recenzia produktu: Pet Farm Family Bio Kravina pre psov 400 g
5 / 2x
psíkovi chutí
Recenzia produktu: Pet Farm Family Divočina pre psov 180 g
5 / 4x
Top
Recenzia produktu: Pet Farm Family Bio Kravina pre psov 180 g
3 / 2x
Konkrétne s touto konzervu som nie spokojná nakoľko v každej ktorú som otvorila bolo od 40g. do 50g čistého stuhnutého tuku ktorý samozrejme nemôžem dať psíkovi a tak zo 180g konzervy vyhodím tretinu, ostatné druhy sú zatiaľ vporiadku.Takže hovädziu konzervu už nebudeme objednávať.S pozdravom Krajčová.

Kategóriu Konzervy pre psov sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Konzervy pre psov zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Konzervy pre psov sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších produktov.