Klasické vibrátory - Na sexuálnu túžbu (2 produktov)

Vrtieť ženou, to je o čo tu beží. Vibrátor je už roky klasickou výbavou mnohých žien a svoj sexuálny život si bez neho už ani nevedia predstaviť. Klasický vibrátor je spravidla na vrchole zúžený, má hladký povrch a jednoduchý tvar. Preto je skvelou …

Zobraziť viac

Vrtieť ženou, to je o čo tu beží. Vibrátor je už roky klasickou výbavou mnohých žien a svoj sexuálny život si bez neho už ani nevedia predstaviť. Klasický vibrátor je spravidla na vrchole zúžený, má hladký povrch a jednoduchý tvar. Preto je skvelou erotickou pomôckou pre začiatočníkov. Jednoduché ovládanie a nezastrašujúci dizajn sa snúbi v erotickej hračke, ktorá je ideálna pre párovú hru aj pre prvú masturbáciu.

Ako vybrať správny vibrátor?

Dôležité je si na začiatok ujasniť, čo od vibrátora očakávate. Na výber máte totiž veľké množstvo tvarov, veľkostí alebo intenzity vibrácií. Zjednodušene možno povedať, že pre menej skúsenú začiatočníčku je ideálny menší priemer vibrátora a pre ženu po pôrode sa skôr hodí vibrátor s priemerom nad 3,5 centimetra. Všetko však záleží na vašich preferenciách a individuálnych potrebách.

Ako dosiahnuť orgazmus alebo ako zlepšiť erekciu?

To sú najčastejšie otázky týkajúce sa sexu a erotických pomôcok. Nahliadnite do nášho sprievodcu sexuálnym životom, kde vám prezradíme, ako súvisí zdravie s zážitkom.

Prezrite si našu zbierku klasických vibrátorov a objavte vibračné sexuálne hračky v množstve materiálov, ktoré budú vašim potrebám vyhovovať.

Užívatelia hodnotia najlepšie značky Lady Dreams a We-vibe.

Klasické vibrátory - Na sexuálnu túžbu - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Klasické vibrátory - Na sexuálnu túžbu ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Klasické vibrátory - Na sexuálnu túžbu na 78 %
Recenzia produktu: Lady Dreams Vibrátor Morgan stříbrný
5 / 1x
... nefunkční
Recenzia produktu: Orion Erotic Advent Calendar
5 / 1x
odporučam
Recenzia produktu: Durex Vibrátor Intense Pure Fantasy
4.8 / 17x
Do pitky pritelkyne ked som na cestach. Asi tez fajne.
Recenzia produktu: Pretty Love Alston Black
4.7 / 3x
Ok vse
Recenzia produktu: Durex Mini vibrátor Intense Delight Bullet
4.5 / 19x
Dobre
Recenzia produktu: Evolved Masážna hlavica Wanderlust
4.5 / 2x
Nabíjací port nieje doriešený z hygienického hľadiska napriek tomu, že spĺňa kritériá vodotesnosti (Čiste môj názor). Nabíjanie je riešené princípom ako dohusťovanie lopty. Do silikónovej zdierky sa zasúva Jack (2,5mm). Pri kontaminácii zdierky baktériami môže byť čistenie a dezinfekcia náročná ak nie nemožná.
Recenzia produktu: Fun Factory Vibrátor Jazzie ružový
4 / 1x
celkem spokojenost
Recenzia produktu: Pretty Love Vibrátor Beck
3 / 2x
Zlé pokazené
Recenzia produktu: Intense Vibrátor Sally - 20 Speeds Silicone Purple
2.7 / 3x
Výrobek přišel nefunkcni
Recenzia produktu: Lady Dreams Vibrátor Morgan černý
1 / 1x
Po rozbaleni nefunguje

Pozrite sa na produkty z kategórie Klasické vibrátory zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Klasické vibrátory sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Tie najpredávanejších kúsky v kategórii Klasické vibrátory nájdete medzi prvými.