Hračky do vody

Aj vo vode sa deti rady hrajú. Hračky do vody sú vyrobené z materiálov, ktoré sa môžu namočiť. Aj tieto hračky musia spĺňať veľa kritérií. Hračky uspôsobené kontaktu s vodou dieťaťu spríjemnia chvíle kúpania - či už vo vani alebo napríklad v bazéne. Deti si s nimi užijú veľa zábavy.
 

V kategórii menom Hračky do vody ponúkame 43 výrobkov, u 16 môžete mať poštovné zadarmo. Zákazníci…

Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie produkty

Yookidoo Kúzelný kohútik s ozubenými tvarmi Kohútik do vane s nekonečným prúdom vody a ozubenými tvarmi. Hračka roku 2017 baby a predškolská hračka.
37,54 €
30,18 €
Yookidoo Detská sprcha slon - modrá Kompaktná batériová prenosná sprcha s jemným prúdom je určená pre jednoduchú manipuláciu pri kúpaní detí. Sprchová…
27,89 €
23,99 €
Detská pískacia knižka Baby Ono elephant and friends Edukačná knižka z plastového materiálu. Knižka má farebné obrázky a po stlačení píska.
6 €
Hračka do kúpeľa Akuku morský svet Farebné hračky do kúpeľa Akuku. Sada 4 roztomilých farebných hračiek - rybička, korytnačka, krab, chobotnica. Ideálne…
4,82 €
Yookidoo Ponorka s vodnou stanicou Ponorka pracuje na princípe obehového čerpadla, ktoré dokáže dopraviť vodu do sprchovej hlavice. Sprchová hlavica v…
41 €
34,58 €
Yookidoo Zábavná fontána Zábavná fontána nie len do vane pre potešenie z objavenia vodotrysku. Základňa hračky sa pripevní na dno vane a…
43 €
34,58 €
Hračka veľryba Oball H2O Sink ´n Spill™ 6m+ Kúpanie nikdy nebolo zábavnejšie ako s interaktívnou veľrybkou Sink´n Spill od Oball™. 
5,99 €
5,38 €
Loptičky rôznofarebné 75 ks Mäkké loptičky Ludi do detských bazénov, hracích ohrádok a pod. V praktickej úložnej taške. 
14,68 €
13,71 €
Glibbi Slime Sliz zelený, DP10 Čarovný prášok Glibbi, ktorý premení vodu do zeleného slizu a nudnú večerný kúpeľ povýši na kráľovskú zábavu.
5,79 €
5,50 €
Glibbi SnoBall, DP10 Balíček čarovného prášku, vďaka ktorému si môžete užiť poriadnu snehovú guľovačku napríklad aj v lete.
5,79 €
5,50 €
Zobraziť viac najpredávanejších produktov

43 produktov

Produkty