Hami (59 produktov)

Hami, kojenecké mléko

Značka Hami je pôvodne tradičná česká značka, teraz je súčasťou spoločnosti Nutricia. Značka Hami ponúka kompletné portfólio výrobkov pre deti od narodenia až do predškolského veku. Výrobky Hami sú vyvinuté výživovými expertmi a ich zloženie je presne prispôsobené konkrétnemu veku dieťaťa a jeho výživovým potrebám. Bezpečnosť a kvalita sú pre značku Hami najvyššou prioritou, a to od kvalitných surovín cez šetrné spracovanie až po finálny produkt.

Hami, kojenecké mléko

Hami dojčenské mlieka pre bábätká a malé deti

Hami, kojenecké mléko

Každá mamička chce mať doma spokojné a zdravé bábätko. Chce si byť istá, že všetko, čo za deň spapá, mu nielen chutí, ale dodá aj správne živiny. Pre bábätko je najlepšou výživou materské mlieko. Má optimálne zastúpenie potrebných živín, takže je pre bábätko ľahko stráviteľné. V prípade, že nemôžete plne dojčiť, sú tu pre vás po odporúčaní pediatra kvalitné dojčenské mlieka.

Hami, kojenecké mléko

Počiatočné mlieko

Pre bábätko je najlepšou výživou materské mlieko. Má optimálne zastúpenie potrebných živín, takže je pre bábätko ľahko stráviteľné. V prípade, že nemôžete plne dojčiť, sú tu pre vás po odporúčaní pediatra kvalitné dojčenské mlieka.

Hami, kojenecké mléko
Hami, kojenecké mléko
Hami, kojenecké mléko

Pokračovacie mlieka

Pokračovacie mlieko Hami 6+ má jedinečné zloženie OptiNutri s prebiotickou vlákninou GOS/FOS, ktoré je presne prispôsobené potrebám bruška vášho dieťatka. Dodá mu potrebné vitamíny a minerály, ako napr. vitamíny C* a D* a omega-3 mastné kyseliny (DHA, ALA)* na podporu jeho prirodzeného vývoja**. Mlieko má navyše lahodnú chuť pre malé bruško.

* Podľa požiadaviek legislatívy.
** Vitamín D je potrebný pre normálny vývin a rast kostí u detí, kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu a nervovej sústavy.
 

Kúpiť

Hami, kojenecké mléko
Hami, kojenecké mléko

Batoľacie mlieka

Po prvom roku života vysoké nároky bruška nekončia. Ak hľadáte také batoľacie mliečko, ktoré pomôže v rámci pestrej a vyváženej stravy splniť vysoké nároky malého bruška na potrebné vitamíny a minerály a navyše obsahuje prebiotiká, je tu pre vás batoľacie mliečko Hami. Mliečko má unikátne zloženie OptiNutri s prebiotikami GOS/FOS, ktoré je presne prispôsobené potrebám bruška vášho maškrtníka.
 

Kúpiť

Detské mlieko

Aj pre trojročné deti je stále dôležitá vyvážená kombinácia živín. V tomto období je detský jedálniček už veľmi bohatý a rôznorodý, ale vďaka rýchlemu vývoju majú malí objavitelia stále vysoké nároky na prísun rôznych vitamínov a minerálov. Tie môže pomôcť v rámci vyváženej a pestrej stravy splniť práve detské mliečko Hami 36+.

Hami, kojenecké mléko, junior
Hami, kojenecké mléko

Hami detské príkrmy

Hami, příkrmy, dítě

Pýtate sa, kedy začať s príkrmami? Najlepšie je poradiť sa s pediatrom! Odporúča sa plné dojčenie do ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa a pokračovať v ňom aj naďalej spolu so zaraďovaním bezpečných a vhodných nemliečnych príkrmov. Začínajte vždy malým množstvom a potom bábätko dojčite alebo dokŕmte dojčenským mliekom. Detské príkrmy si môžete pripravovať alebo si urobíte zásobu hotových príkrmov v pohároch, ktoré musia spĺňať celé množstvo prísnych legislatívnych limitov!

Snažte sa na testovanie nových chutí nájsť chvíľu, keď je dieťa dobre naladené, nie je príliš unavené ani príliš hladné. Nikdy na dieťa netlačte, aby jedlo, nenúťe ho a len ponúkajte. Niekedy musí novú chuť dieťa otestovať 10 – 15×, kým ju prijme.

Hami, příkrmy, dítě
Hami, příkrmy, dítě

Zeleninové a mäsovozeleninové príkrmy

Pokiaľ už nadišiel čas prvých príkrmov, je najvhodnejšie začať zeleninovými príkrmami. Na začiatok sú najvhodnejšie jemné pyré z jedného druhu zeleniny. Postupne môžete prejsť na viacdruhové zeleninové príkrmy a tiež mäsovozeleninové príkrmy. Až po zavedení mäsovozeleninových príkrmov je vhodné zaradiť do jedálnička ovocné prvíkrmy.

Hami, dítě, přesnídávky
Hami, příkrmy, dítě

Ovocné príkrmy

Bábätko prichádza do veku, keď si vytvára vlastný jedálniček. Ovocné príkrmy mu pomôžu vytvoriť správne zdravé menu, pri ktorom si zvykne na stravu, ktorú jedia dospelí. Začínate vaše bábätko zvykať na ovocné príkrmy? Potom dbajte na kvalitu a vyberajte starostlivo podľa dosiahnutého veku vášho dieťatka. Mnoho ovocných príkrmov Hami je dostupných v BIO kvalite a väčšina je bez pridaného cukru (obsahujú iba prirodzene sa vyskytujúce cukry z ovocia).

Hami, příkrmy

Hami desiata na cesty

Hami, svačinka

Deti, aj tie najmenšie, milujú sladké. Mnoho z nich by najrôznejšie čokoládky, sušienky a cukríky mohlo maškrtiť od rána do večera. Avšak nadmiera cukru má za následok priberanie a zlé zuby. Nemusíte sa však s nimi hádať. Existujú lacné, menej škodlivé a dokonca zdravé sušienky pre deti. Všetko s mierou – nezabúdajte, že je dôležité dbať na pestrosť a vyváženosť stravy dieťaťa. Sušienky majú byť len občasným spestrením jeho stravy, vhodné sú sušienky určené priamo pre staršie dojčatá a batoľatá, ktoré majú prispôsobený tvar pre malé ručičky.

Lahodné kapsičky

Deti milujú lahodnú a sladkú chuť ovocia a mamičky zase ocenia kapsičku ako praktickú desiatu. Hami kapsičky sú ideálnym spoločníkom na cesty, keď si váš drobček môže ľahko a rýchlo pochutnať na ovocnej desiatej.

Hami, svačinky
Hami, sušenky

Sušienky

Všetko s mierou – nezabúdajte, že je dôležité dbať na pestrosť a vyváženosť stravy dieťaťa. Sušienky majú byť len občasným spestrením jeho stravy, vhodné sú sušienky určené priamo pre staršie dojčatá a batoľatá, ktoré majú prispôsobený tvar pre malé ručičky.

Hami príkrm Zelenina s morkou prvá lyžička 125 g

Môžete mať už dnes
1,29 €
Hami príkrm Špenát s morskou treskou 200 g

Hami príkrm Špenát s morskou treskou 200 g

Môžete mať už dnes

Hami príkrm Špenát s hovädzím a zemiakmi 200 g

Môžete mať už dnes
1,59 €
Hami Príkrm Bolonské špagety 250 g

Hami Príkrm Bolonské špagety 250 g

Môžete mať už dnes

Hami Príkrm Záhradná zelenina s morkou 250 g

Môžete mať už dnes
1,89 €

Hami príkrm Hovädzie na zelenine 125 g

Môžete mať už dnes
1,19 €

Hami príkrm Zemiaky s hovädzím a hráškom 250 g

Môžete mať už dnes
1,79 €

Hami príkrm Brokolica s morkou a cuketou 250 g

Môžete mať už dnes
1,79 €

Hami príkrm Zelenina s teľacím mäsom 250 g

Môžete mať už dnes
1,79 €
Hami príkrm Špagety s paradajkami a mozzarellou 200 g

Hami príkrm Špagety s paradajkami a mozzarellou 200 g

Môžete mať za 3 dni vo štvrtok 30. 5.

Hami Príkrm Cestoviny s tekvicou a kuraťom 200 g

Môžete mať za 3 dni vo štvrtok 30. 5.
1,59 €

Hami Príkrm Zelenina so šťavnatým kuracím stehienkom 200 g

Môžete mať za 3 dni vo štvrtok 30. 5.
1,59 €

Hami zeleninový príkrm Tekvica s ryžou prvá lyžička 125 g

Môžete mať za 3 dni vo štvrtok 30. 5.
1,19 €
Hami - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Hami ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Hami na 98 %
Recenzia produktu: Hami príkrm Ryža s kuraťom a mrkvou 200 g
5 / 5x
Výborné, jako všechny Hami produkty. Jiné příkrmy a přesnídávky ani nechceme
Recenzia produktu: Hami príkrm Hovädzie na zelenine 125 g
5 / 12x
Doporučuji
Recenzia produktu: Hami príkrm Špenát s morskou treskou 200 g
5 / 57x
Perfektní kombinace. Nejlepší rybí příkrm
Recenzia produktu: Hami Zeleninový príkrm Mrkvička prvá lyžička 125 g
5 / 75x
vse v poradku
Recenzia produktu: Hami 1 Počiatočné dojčenské mlieko od narodenia 600 g
5 / 2x
Byla jsem spokojená
Recenzia produktu: Hami Mliečna kaša so 7 obilninami piškótová na dobrú noc 225 g
5 / 1x
Určite odporúčam, oproti druhých kasiciek, táto není vôbec presládená a výborne sa rozpúšťa....
Recenzia produktu: Hami Príkrm Makaróny s duseným bravčovým paradajkami a paprikou 250 g
5 / 3x
Odporúčam
Recenzia produktu: Hami Príkrm Milánske cestoviny s morkou 250 g
5 / 3x
super chut
Recenzia produktu: Hami Príkrm mäsovo-zeleninový Pyré hráškovo-kukuričnés teľacím mäsom 200 g
5 / 57x
???? Hami má jedny z nejchutnějších a nejrozmanitějších příkrmů. Dceři to chutná (protože to nemusí kousat) a mně taky. Hodně mrkve, tak jako ve všech příkrmech, takže máme dítě už trochu do oranžova :D.
Recenzia produktu: Hami Príkrm Bolonské špagety 250 g
5 / 15x
Hami má nejlepší příkrmy, nespočet různých chutí a cenově přijatelné
Hore