Gillette Venus Venus Swirl Extra smooth strojček + holiaca hlavica

Dámske holiace hlavice Gillette Venus sú vytvorené so zreteľom na ženské telo. Dámske holiace strojčeky Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl poskytnú hladkú pokožku, ktorá pretrvá.

Dámske holiace hlavice Gillette Venus sú vytvorené so zreteľom na ženské telo. Dámske holiace strojčeky Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl poskytnú hladkú pokožku, ktorá pretrvá.

Počet hlavíc v balení
Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Príslušenstvo k tovaru

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 2 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Náhradné holiace hlavice majú 5 čepieľok pre mimoriadne dôkladné oholenie a ohybný kĺb, ktorý sa plynulo prispôsobuje kontúram tela. Holiace hlavice odstránia chĺpky v mieste bližšie pri pokožke pre dlhšie trvajúci hladký pocit. Vodou aktivovaná zvlhčujúca plocha Ribbon of Moisture holiacej hlavici pomáha chrániť pred drobnými poraneniami.

Trvácne hladké oholenie

Holiaci strojček má 5 odolných čepieľok, ktoré umožnia veľmi hladké oholenie, ktoré pretrvá.

Dôkladný

Kombinácia 5 čepieľok a ohybného kĺbu zaručuje oholenie doslova každého chĺpka.

Tvar, ktorý sa prispôsobí

Ohybný kĺb holiaceho strojčeka sa plynulo prispôsobí kontúram tela, aby zabezpečil čo najväčší kontakt strojčeka s pokožkou – dokonca aj na takých náročných miestach, ako sú členky.

Ochrana pokožky

Vodou aktivovaná zvlhčujúca plocha ribbon of moisture holiaceho strojčeka poskytuje zvlhčenie, aby chránila pokožku pred drobnými poraneniami.

Neobmedzená účinnosť

Čepieľky holiaceho strojčeka podobné diamantu s ľahkosťou oholia chĺpky v tesnej blízkosti pokožky, výsledkom čoho je mimoriadne hladká pokožka - Hoľte sa správne, nie viackrát.

Všetky náhradné hlavice Gillette Venus sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Gillette Venus (okrem modelu Gillette Simply Venus a Gillette Venus pre pubické ochlpenie a pokožku).

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Gillette Venus, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Dámske holiace strojčeky a Holenie. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Náhradné hlavice pre neho.

Upozornenie:
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
EAN7702018400997
ZnačkaGillette Venus
Pre  Pre ženy
Originálny názovGILETTE Venus Swirl strojcek + NH 1ks