GENERICA Probicus Premium 15 cps

24 %

GENERICA Probicus Premium 15 cps

Rastlinné kapsule obsahujú vyváženú kombináciu 5 vzájomne kompatibilných kmeňov živých lyofilizovaných baktérií mliečneho kvasenia rodu Lactobacillus a Bifidobacterium doplnenú o fruktooligosacharidy (prebiotickú vlákninu) a vitamín B6.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
K dispozícii v lekárni Pilulka už zajtra
4,53 € 6 €
Nákupom získate 4.53 kreditov

GENERICA Probicus Premium 15 cps

Výživový doplnok Probicus® Premium priaznivo pôsobí na celkové zdravie človeka. Je vhodný pri užívaní antibiotík a cestovaní. Obsiahnutý vitamín B6 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Probicus® Premium – synbiotikum novej generácie – je vyrobený v súlade s najnovšími odporúčaniami Medzinárodnej asociácie probiotík. Synbiotikum znamená, že obsahuje nielen živé baktérie ale aj prebiotickú vlákninu. Spolu účinkujú lepšie, pretože prebiotická vláknina slúži ako výživa pre priateľské črevné baktérie.

Baktérie mliečneho kvasenia sa prirodzene nachádzajú v čreve a sú označované ako črevná mikroflóra. Tieto baktérie sa výrazne podieľajú na mnohých funkciách nášho organizmu a majú výrazný vplyv na naše zdravie. V našom tele nepretrvávajú od narodenia až po smrť a telo ich samé ani nevie produkovať, preto ich je potrebné pravidelne dopĺňať z výživy.

Aktivita a účinnosť živých baktérií závisí od ich životaschopnosti v gastrointestinálnom trakte. Pri výrobe kapsúl Probicus® Premium je použitá špeciálna ochranná technológia, ktorá zabezpečí, aby sa kmene dostali do čreva životaschopné. Navyše vybrané kmene majú prirodzene vyššiu odolnosť voči žalúdočným kyselinám.

Obsah bakteriálnych kultúr je garantovaný do konca doby minimálnej trvanlivosti.

Odporúčané dávkovanie

Pre deti od 3 rokov a dospelých: 1 až 2 kapsule denne tesne po jedle, zapiť vodou.

Prípravok je vhodný pri a po užívaní antibiotík: užívajte vždy 2 až 4 hodiny po užití antibiotika. V užívaní pokračujte ešte aspoň 2 týždne po spotrebovaní antibiotík. Prípravok je vhodný aj pri vycestovaní do zahraničia: dva dni pred plánovanou cestou začnite užívať 1 kapsulu denne a pokračujte dva dni po návrate. Kapsule Probicus® Premium je možné užívať aj v tehotenstve a počas dojčenia.

Balenie: 15 kapsúl

Zloženie:

účinná látka 1 kapsula % RVH** 2 kapsule % RVH**
Komplex živých bakteriálnych kultúr:
Lactobacillus rhamnosus Rosell®-11,
Bifidobacterium lactis Lafti® B94,
Lactobacillus rhamnosus GG,
Lactobacillus acidophilus Rosell®-418,
Lactobacillus helveticus Rosell®-52
4 x 109 CFU* neurčené 8 x 109 CFU* neurčené
Fruktooligosacharidy 66,00 mg neurčené 132,00 mg neurčené
Vitamín B6 0,21 mg 15 % 0,42 mg 30 %

*CFU = počet živých mikroorganizmov (Colony Forming Units)

**RVH = referenčná výživová hodnota

nosič: zemiakový škrob; komplex živých bakteriálnych kultúr (obsahuje mliečne a sójové zložky), hydroxypropylmetylcelulóza (obal kapsúl), fruktooligosacharidy, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; antioxidant: kyselina askorbová, pyridoxín hydrochlorid.

Produkt je v zľave 24 %.

EAN: 8588003769701
Výrobca: Generica
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Originálny názov: GENERICA Probicus Premium cps 1x15 ks

Doplňujúce informácie

EAN: 8588003769701
Výrobca: Generica
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Originálny názov: GENERICA Probicus Premium cps 1x15 ks