Opasky na cvičenie (2 produktov)

Či už ste crossfitový športovec, kulturista, powerlifter alebo olympijský vzpierač, opasok na cvičenie je jednou zo športových pomôcok, ktorá sa vám bude hodiť. Fitness opasok pomáha pri vystužení, stabilizuje, funguje ako druhá brušná stena a dodáv…

Zobraziť viac

Či už ste crossfitový športovec, kulturista, powerlifter alebo olympijský vzpierač, opasok na cvičenie je jednou zo športových pomôcok, ktorá sa vám bude hodiť. Fitness opasok pomáha pri vystužení, stabilizuje, funguje ako druhá brušná stena a dodáva väčšiu istotu pri zdvíhaní väčších váh.

Prečo používať opasok na cvičenie?

Opasok na cvičenie pomáha pri správnom používaní vnútrobrušného tlaku (tlak v bruchu, resp. v jadre tela). To nielenže šetrí dolnú časť chrbta, ale aj ju spevní. Vedieť, ako vytvoriť tento vnútrobrušný tlak je dôležité pre každého, kto chce zdvíhať ťažké váhy bez zaťaženia chrbta.

Kedy používať opasok na cvičenie?

Nasaďte si opasok, keď váha pri zdvíhaní veľkých zložených činiek začína byť ťažká. To znamená drepy, mŕtve ťahy, vojenské tlaky, olympijské zdvihy a podobne.

Aký typ si vybrať?

Čím je fitness opasok hrubší a tuhší, tým je lepšou podporou pri zdvíhaní ťažkých váh. Väčšina kožených opaskov sa dodáva s jedným hrotom, dvojitým hrotom a pákovým uzáverom. Sú ťažšie, trvácne a vhodné na powerlifting, vzpieranie či rekreačné zdvíhanie. Nylonové opasky sú ľahšie aj o niečo lacnejšie a jednoducho sa zmestia do malej tašky. Navyše, vďaka suchému zipsu si zapínanie môžete skutočne prispôsobiť. Tieto opasky sa hodia pre vzpieranie, rekreačné zdvíhanie alebo aj funkčný tréning.

V prípade, že by ste si chceli upevniť závažie na opasok, je pre vás vhodný práve opasok na cvičenie s reťazou. Ak hľadáte vhodnú alternatívu pre nežnejšie pohlavie, môžete si vybrať dámsky opasok na cvičenie navrhnutý špeciálne pre ženy.

Ako tesný by mal opasok byť?

Opasok na cvičenie by mal byť natoľko tesný, aby ste ešte boli schopní zasunúť svoju dlaň medzi opasok a seba. Mal by byť dostatočne priliehavý, ale nie tak tesný, aby ste nemohli dostatočne dýchať do strednej časti tela.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Power System Opasok Strong Femme ružový XS. Zákazníci si obľúbili rady Power System.

Power System Opasok Strong Femme ružový XS

Power System Opasok Strong Femme ružový XS

Môžete mať už zajtra
Power System Opasok Power Beast červený L 1 ks

Power System Opasok Power Beast červený L 1 ks

Môžete mať už zajtra
Opasky na cvičenie - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Opasky na cvičenie ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Opasky na cvičenie na 98 %
Recenzia produktu: Power System Slimming Bedrový neoprénový pás WT PRO čierný 125 cm
5 / 7x
Výborný při cvičení
Recenzia produktu: GymBeam Fitness opasok Jay black-orange M
5 / 1x
Skvělý produkt za úžasnou cenu..doporučuji!
Recenzia produktu: Power System Opasok Neo Power, veľ. S
5 / 1x
vyhodny nakup
Recenzia produktu: GymBeam Fitness opasok Arnold fudge brownie, black, veľ. L
5 / 1x
Moja dcérka od približne prvého mesiaca začala mať tráviace problém, pri papaní dostávala kŕče, zvracala a následne mala hnačky. Vyskúšali sme aj probiotika aj zmenu vitamínu D, no nakoniec sa prišlo na to, že mohla zdediť laktozovu intoleranciu po mne. Hneď po prvom podaní lieku sa jej výrazne polepšilo a odvtedy pred kŕmením dostáva kvapky. Po mesiaci už vidieť zmenu k lepšiemu, už sem tam zvládne bezbolestne nakŕmiť sa aj bez lieku a hnačky prestali úplne. Za mňa úplne top liek, ktorý nás ušetril od veľa trápenia a plaču.
Recenzia produktu: Power System Opasok Power Basic, veľ. L
5 / 2x
Koupání pro syna a je spokojený
Recenzia produktu: Power System Opasok Power, čierný, veľ. XL
5 / 1x
Sedí.
Recenzia produktu: Power System Zoštíhlovací pás S/M, šedá
4.9 / 9x
Skvělá cena
Recenzia produktu: Power System Zoštíhlovací pás, veľ. L/XL, fialová
4.9 / 9x
Rychlé dodání a produkty vždy v dobré kvalitě.
Recenzia produktu: Power System Opasok na posilňovanie NEO POWER RED veľ. XL
4.5 / 2x
Super
Recenzia produktu: Power System Opasok na posilňovanie NEO POWER RED, veľ. S
4.5 / 2x
Velice dobře zpracovaný výrobek

Produkty z kategórie Fitness opasky sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. V kategórii Fitness opasky nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov. Pozrite sa na produkty z kategórie Fitness opasky zoradených od najpredávanejších.