Feromóny - Cobeco (2 produktov)

Medzi ľuďmi vzniká takzvaná „chémia“, ktorá má na svedomí, že si navzájom „voniame“. Feromóny špeciálne namiešané zvlášť pre mužov a zvlášť pre ženy dokážu divy. Pokiaľ vám pri zoznamovaní alebo flirtovaní chýba sebadôvera, skúste si pomôcť čistým …

 Zobraziť viac

Medzi ľuďmi vzniká takzvaná „chémia“, ktorá má na svedomí, že si navzájom „voniame“. Feromóny špeciálne namiešané zvlášť pre mužov a zvlášť pre ženy dokážu divy. Pokiaľ vám pri zoznamovaní alebo flirtovaní chýba sebadôvera, skúste si pomôcť čistým feromónom bez vône, alebo parfumom, ktorý feromóny obsahuje. Choďte tomu šťastíčku trochu naproti.

Ako fungujú feromóny?

Feromóny sú chemické látky, ktoré dokážu v prírode meniť správanie iného zvieraťa rovnakého druhu. Môžu signalizovať stopu potravy (mravce), vyvolať sexuálne vzrušenie, vymedzovať územie alebo fungovať ako varovný signál. Taký signál mor, ktorým lákajú samčeky, dokáže prekonať obrovské vzdialenosti. Oproti bežným vôňam ale feromóny nemožno zaznamenať čuchom, je k tomu nutný tzv. Jacobsonov orgán alebo vomeronasálny orgán.

Fakty o feromónoch

  • Feromóny sú podobné hormónom, ale pôsobia mimo tela.
  • U ostatných jedincov, na ktorých pôsobia, vyvolávajú aktivitu, ako je sexuálne vzrušenie, príťažlivosť, sympatie.
  • Väčšina hmyzu ich používa na komunikáciu.
  • Účinky feromónov u ľudí nie sú stále úplne prebádané a názory vedcov sa líšia.

V prípade, že ste si nevybrali tu žiadny tovar, skúste sa pozrieť aj na kategórie Feromóny pre ženy. Zákazníci najlepšie hodnotia rady Christine Nr. 3, Cobeco a Hot. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Hot Parfém s feromónmi Twilight Pheromone Women 50 ml.

Feromóny - Cobeco - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Feromóny - Cobeco ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Feromóny - Cobeco na 60 %
Recenzia produktu: Christine Nr. 3 Feromóny Pheromone Pure Men 15 ml
3 / 2x
Podfuk zjišteno . Jen alkohol ve spreji .

Pozrite sa na produkty z kategórie Feromóny zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Feromóny sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Feromóny zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.