Fajčenie a alkohol - Na normálnu funkciu pečene

(3 produktov)

Fajčenie škodí nášmu zdraviu kvôli vdychovanému dechtu. Stále viac fajčiarov sa preto snaží so svojím nepríjemným zlozvykom skoncovať. Ak sa nemôžete alebo nechcete s fajčením úplne rozlúčiť, vyskúšajte špeciálny filter, ktorý množstvo vdychovaného …

 Zobraziť viac

Fajčenie škodí nášmu zdraviu kvôli vdychovanému dechtu. Stále viac fajčiarov sa preto snaží so svojím nepríjemným zlozvykom skoncovať. Ak sa nemôžete alebo nechcete s fajčením úplne rozlúčiť, vyskúšajte špeciálny filter, ktorý množstvo vdychovaného dechtu výrazne zníži. Ponúkame tiež účinné „vyporšťováky“, ktoré slúžia na detoxikáciu a regeneráciu organizmu pri požívaní alkoholu. Naše prípravky vás rýchlo postavia na nohy aj po tej najnáročnejšej párty!

Užívatelia si obľúbili rady Kurkumin a Dr. Theiss. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Dr. Theiss Sirup pre fajčiarov s lišajníkom, rumančekom a medovkou 250 ml.

Nefdésanté Nefdesanté SILYMARÍN 60 tabliet

SILYMARÍN

Môžete mať už zajtra

Kurkumin komplex 60 kapsúl

Extrakt z Kurkumy dlhej. Ovplyvňuje činnosť srdca, hladinu cholesterolu, chráni bunky pred starnutím.

Môžete mať vo štvrtok 1. 6.
Product image

Rosen Pharma ALKAROSEN - Odkyslujúci nápoj 20 šumivých tabliet

Výživový doplnok doplňuje do organizmu zásadotvorné látky.

Môžete mať vo štvrtok 1. 6.

Produkty z kategórie Fajčenie a alkohol sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Fajčenie a alkohol zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Fajčenie a alkohol sme pre vás zoradili od najpredávanejších.