Fajčenie a alkohol - Doplnok stravy

(11 produktov)

Fajčenie škodí nášmu zdraviu kvôli vdychovanému dechtu. Stále viac fajčiarov sa preto snaží so svojím nepríjemným zlozvykom skoncovať. Ak sa nemôžete alebo nechcete s fajčením úplne rozlúčiť, vyskúšajte špeciálny filter, ktorý množstvo vdychovaného …

 Zobraziť viac

Fajčenie škodí nášmu zdraviu kvôli vdychovanému dechtu. Stále viac fajčiarov sa preto snaží so svojím nepríjemným zlozvykom skoncovať. Ak sa nemôžete alebo nechcete s fajčením úplne rozlúčiť, vyskúšajte špeciálny filter, ktorý množstvo vdychovaného dechtu výrazne zníži. Ponúkame tiež účinné „vyporšťováky“, ktoré slúžia na detoxikáciu a regeneráciu organizmu pri požívaní alkoholu. Naše prípravky vás rýchlo postavia na nohy aj po tej najnáročnejšej párty!

Užívatelia si obľúbili rady Kurkumin, Nefdésanté a Rosen Pharma. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Nefdésanté Nefdesanté SILYMARÍN 60 tabliet.

Vyprošťovák Active 20 šumivých tabliet

Výživový doplnok. Vhodný aj pre diabetikov.Po nadmernej konzumácii jedla a alkoholu.

Môžete mať už dnes

Dr. Theiss Sirup pre fajčiarov s lišajníkom, rumančekom a medovkou 250 ml

Perorálny roztok s lišajníkom islandským, rumančekom a medovkou. Upokojuje nepríjemné škriabanie v hrdle a pomáha udržiavať zdravé dýchacie cesty.

Môžete mať už dnes

Kurkumin komplex 60 kapsúl

Extrakt z Kurkumy dlhej. Ovplyvňuje činnosť srdca, hladinu cholesterolu, chráni bunky pred starnutím.

Môžete mať už dnes
Product image

Grešík GREŠÍK Hloh bylinné kvapky 50 ml

Hloh prispieva k normálnej funkcii nervovej a obehovej sústavy.

Môžete mať už dnes

Nefdésanté Nefdesanté SILYMARÍN 60 tabliet

SILYMARÍN

Môžete mať už dnes
Product image

Vyprošťovák FORTE prášok 25 vrecúšok

Výživový doplnok - po nadmernej konzumácií jedla a alkoholu

Môžete mať už zajtra
Product image

Herbex Fit drink na poalkoholické stavy 50 vrecúšok

Šumivý nápoj v prášku s vitamínom C Vás postaví na nohy. Je vhodný pri zažívacích a poalkoholických ťažkostiach.

Môžete mať už zajtra

Pharma Activ Kudzu 60 kapsúl

Výživový doplnok Kudzu je preparát, ktorý pochádza z čínskej tradičnej medicíny a je známy už po stáročia. Vysoce účinný v boji se závislotmi (alkohol a kouření). Výživový doplnok Kudzu je preparát, ktorý pochádza z čínskej tradičnej medicíny a je známy už po stáročia. Preparát obsahuje práškový koreň rastliny kudzu (Pueraria lobata) obohatený o extrakt z jej koreňa.

Môžete mať už zajtra
Product image

Rosen Pharma ALKAROSEN - Odkyslujúci nápoj 20 šumivých tabliet

Výživový doplnok doplňuje do organizmu zásadotvorné látky.

Môžete mať už zajtra
Product image

Healthtech SMOKEVITAMIN® 60 tabliet

Je jedinečný multivitamínový produkt, ideálny nielen pre fajčiarov, obsahujúci kombináciu 14 výťažkov z rastlín, minerálov, vitamínov a dôležitých antioxidantov pre podporu zdravia všetkých aktívnych ale aj pasívnych fajčiarov. Nájdete v ňom extrakty z rastlín: Ganoderma, Zelený čaj, Ginko, Dúška tymianová, Rumanček kamilkový, Pestrec mariánsky, Zázvor, Zeler, Vitamín C, Vitamín E, Vitamín A, Selén, Horčík a Koenzým Q10. Tabakový dym obsahuje tisíce toxických látok (až 64 je karcinogénnych). SmokeVitamin Vám napomôže eliminovať negatívny dopad fajčenia na Váš organizmus.

Môžete mať v pondelok 12. 6.

Biobran 1000 105 vrecúšok

Arabinoxylanová zlúčenina MGN-3, obsahujúca polysacharidovú vlákninu z ryžových otrúb - hemicelulóza B, ktoré sú enzýmovo modifikované uhľohydrátovým komplexom z japonskej medicínskej huby Shiitake. Odporúča sa ako podpora imunity a odolnosti organizmu.

Môžete mať už zajtra

Produkty z kategórie Fajčenie a alkohol sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Fajčenie a alkohol zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Fajčenie a alkohol sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.