Exeltis

(11 produktov)
exeltis
Exeltis je výsledkom prirodzeného vývoja a trvalého rastu skupiny Insud Pharma, integrovanej farmaceutickej organizácie. Spája poznatky a skúsenosti skupiny s inovatívnym duchom Exeltis. Vďaka tomu sa stáva celosvetovou organizáciou s obrovskou schopnosťou hľadať, vyvíjať, vyrábať a uvádzať na trh lieky a zdravotnícke potreby, ktoré zlepšujú kvalitu života miliónom ľudí na celom svete.
inofolic
Je vhodný v prípade zvýšenej potreby myo-inozitolu a kyseliny listovej alebo v prípade ich nedostatku v organizme. To platí tiež pre ženy, ktoré užívali antikoncepciu a po jej vysadení chcú svoje telo čo najrýchlejšie pripraviť na plánované tehotenstvo.
Vhodný při snaze o otěhotnění

Obsahuje myo-inozitol a kyselinu listovú

Alfa-laktalbumín zvyšuje vstrebávanie myo-inozitolu

Rozdelenie produktov podľa vášho BMI

Inovatívne zloženie a jednoduché dávkovanie

Výživový doplnok podporujúci starostlivosť o mužské reprodukčné zdravie v období, keď sa pár snaží o počatie potomka. Vďaka svojmu zloženiu Folandrol® podporuje prirodzenú tvorbu spermií a ich zrenie (selén) a prispieva k ich ochrane pred oxidatívnym stresom (vitamín E).

Ochrana pred oxidatívnym stresom

Jednoduché užívanie

Podporuje normálnu spermatogenézu

myovunelle
MYOovunelle® je zdravotnícky prostriedok, ktorého vaginálne použitie vytvára optimálne podmienky na oplodnenie vajíčka. Prispieva k skvapalňovaniu cervikálneho hlienu aj semennej tekutiny a tým uľahčuje putovanie spermií za vajíčkom. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam chráni spermie pred pôsobením reaktívnych foriem kyslíka, ktoré sa bežne v pošvovom prostredí vyskytujú.

Zaisťuje optimálne pH v pošve

Uľahčuje putovanie spermií za vajíčkom

Vytvára optimálne podmienky na počatie

MYOovunelle® je zdravotnícky prostriedok, certifikát vydala autorizovaná osoba číslo 0373.

deflagyn
Vaginálny gél je určený na podporu normalizácie nálezu pri nejasných steroch z krčka maternice (ASC-US a LSIL). Tieto zmeny sú väčšinou spôsobené infekciou HPV.

Účinnosť dosiahnutá už po 3 mesiacoch

Jednoduchá aplikácia a dávkovanie

Bezpečné použitie s patentovanou technológiou

Vaginálny gél DeflaGyn® je zdravotnícka pomôcka, certifikát vydala autorizovaná osoba číslo 1014.

lactofeel
Vaginálny gél na liečbu bakteriálnej vaginózy. Obnovuje normálne pH pošvy a uľavuje od vaginálneho výtoku, pocitov svrbenia, pálenia a typického nepríjemného zápachu. Gél tiež obsahuje glykogén, ktorý poskytuje živiny pre baktérie mliečneho kvasenia.

Prináša úľavu od svrbenia a pálenia

Eliminuje nepríjemný zápach a obnovuje normálne pH

Vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy

Lactofeel je zdravotnícka pomôcka, certifikát vydala notifikovaná osoba 0344.

serelys
Výživový doplnok pre ženy v menopauze alebo perimenopauze. Obsahuje výťažky z peľového zrna – komplexy Purecytonin®, ktoré podporujú menopauzálny komfort, a vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Peľové zrno je pri spracovaní úplne zbavené alergénneho obalu.

Prírodný produkt

Obsahuje komplexy PureCytonin®

Podporuje menopauzálny komfort

navela
Prípravok Navela je núdzová antikoncepcia, ktorú možno použiť do 72 hodín (3 dní) po nechránenom pohlavnom styku alebo po zlyhaní vašej obvyklej metódy antikoncepcie.

Product image

Exeltis INOFOLIC prášok vo vrecúškach 20 ks

Výživový doplnok vhodný v prípade zvýšenej potreby inozitolu a kyseliny listovej, alebo v prípade ich nedostatku v organizme, hlavne v dobe zvýšenej snahy o počatie.

Môžete mať už dnes

Exeltis FOLANDROL prášok 30 vrecúšok

Výživový doplnok sa odporúča užívať ako doplnok v prípade zvýšenej potreby alebo v prípade nedostatku látok, z ktorých je zložený v organizme. Je určený najmä mužom v období plánovaného tehotenstva páru.

Skladom 5+ ks
Product image

Exeltis LejdyVita® Chcem byť mama 30 vrecúšok

Výživový doplnok pri plánovaní gravidity. Obsahuje vitamíny, kyselinu listovú, L-metylfolát a myo-inozitol. Obsahuje náhradné sladidlo.

Môžete mať už dnes

Exeltis Inofolic® 3 x 20 ks

Prípravok s kyselinou listovou a myo-inozitolom. Môže sa užívať v prípade zvýšenej potreby myo-inozitolu a kyseliny listovej alebo v prípade ich nedostatku v organizme.

Skladom 5+ ks

Exeltis INOFOLIC Combi PREMIUM 60 kapsúl

Výživový doplnok s kyselinou listovou, myo-inozitolom, D-chiro-inozitolom a alfa-laktalbumínom.

Môžete mať už dnes
Product image

Exeltis LadeeVita pre tehotné a dojčiace mamičky, 30 kapsúl

Starostlivo pripravený a dôkladne vyvážený výživový doplnok pre tehotné ženy a dojčiace mamičky, ktorý obsahuje 100 % odporúčanej dennej dávky kyseliny listovej a omega-3 mastných kyselín, ako aj dôležité vitamíny a minerály.

Môžete mať už dnes
Product image

Exeltis Sérélys® ONE 30 tabliet

Sérélys® ONE- výživový doplnok s obsahom výťažkov peľového zrna podporujúci menoapuzálny komfort a vitamínu E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Sérélys® ONE je bez fytoestrogénnej aktivity.

Skladom 5+ ks
Product image

Exeltis LejdyVita® Budem mama 30 kapsúl

LejdyVita® 2 Budem mama je výživový doplnok pre tehotné ženy s obsahom aktívnej formy kyseliny listovej, omega-3 mastných kyselín s komplexom Lipinova® a železom Ferronyl®.

Skladom 5+ ks
Product image

Exeltis LactoFeel vaginálny gél 7 x 5 ml

LactoFeel s obsahom kyseliny mliečnej a glykogénu určený na pomoc pri liečbe bakteriálnej vaginózy a na zabránenie jej opakovaniu.

Môžete mať už dnes

Exeltis LadeeVita Trimestrové balenie, 3 x 30 kapsúl

Starostlivo pripravený a dôkladne vyvážený výživový doplnok pre tehotné ženy a dojčiace mamičky, ktorý obsahuje 100 % odporúčanej dennej dávky kyseliny listovej a omega-3 mastných kyselín, ako aj dôležité vitamíny a minerály.

Môžete mať už dnes
Product image

Exeltis Partnerský balíček Inofolic Premium 60 vrecúšok + Folandrol 30 vrecúšok

Výživové doplnky s kyselinou listovou a inozitolom pre ženu a muža. Balíček obsahuje 2 produkty: Inofolic Premium 60 vrecúšok a Folandrol 30 vrecúšok.

Skladom u dodávateľa