Eucerin Rad pre citlivú pokožku (1 produktov)

Aktivuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky. Naša pokožka je prirodzene dobre chránená pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia prostredníctvom svojich vlastných obranných mechanizmov riadených enzýmami. Tie regulujú množenie baktérií, …
Zobraziť viac
Aktivuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky. Naša pokožka je prirodzene dobre chránená pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia prostredníctvom svojich vlastných obranných mechanizmov riadených enzýmami. Tie regulujú množenie baktérií, udržujú optimálny stav hydratácie a chránia pokožku proti podráždením. U citlivej pokožky je ale činnosť enzýmov obmedzená a bariérová funkcia narušená, čo vedie k väčšej citlivosti na podráždenie a vysúšanie.Eucerin ponúka komplexný rad výrobkov vyvinutých špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Unikátne zložky s hodnotou pH 5 stimulujú činnosť enzýmov, posilňujú prirodzenú ochrannú vrstvu kože a regulujú mieru hydratácie. /Pri používaní prípravkov pH5 bude pokožka na dotyk vláčna a hebká.

Eucerin Telový olej proti striám 125 ml

Môžete mať už dnes20,90 €
Eucerin Rad pre citlivú pokožku - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Eucerin Rad pre citlivú pokožku ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Eucerin Rad pre citlivú pokožku na 94 %
Recenzia produktu: Eucerin Telový olej proti striám 125 ml
4.7 / 12x
Eucerin na strie mi vůbec nepomohl.