ELASTI - Q

Elasti-Q

Pre zdravie a krásu v tehotenstve aj po pôrode rad Elasti-Q® predstavuje prípravky určené na spokojnejší život najmä tehotných žien a mamičiek po pôrode. Prípravky pomáhajú v boji proti obávanému nepriateľovi žien – striám. Strie vznikajú pri nadmernom napínaní pokožky najmä v tehotenstve. Tieto nevzhľadné jazvičky sa vyskytujú najčastejšie na bruchu, prsiach, stehnách a bedrách. Len čo sa raz objavia, je potom značne náročné sa ich úplne a bez následkov zbaviť.

Elasti-Q Exclusive telový krém proti striam 150 ml

Elasti-q exclusive telový krém proti striám zaistí prevenciu vzniku strií a zároveň priaznivo pôsobí na už vzniknuté strie. Elasti-q exclusive telový krém proti striám pôsobí proti striám nielen v oblasti bruška, ale tiež stehien, bokov a v ďalších partiách.


Kúpiť

telový krém proti striám
krém na prevenciu strií

Elasti-Q Original krém na prevenciu strií 200ml

Počas celého tehotenstva je zvlášť namáhaná pokožka neustále rastúceho bruška. Koža je tu maximálne napnutá, a preto si vyžaduje dokonalú starostlivosť. Vďaka pravidelnému používaniu tohto telového krému si zaistíte pevnú a pružnú pokožku nielen počas tehotenstva, ale aj po pôrode. Krém obsahuje 4 účinné látky – kyselinu hyaluronovú, elastín, vitamín E a D-pantenol. Pupočník prispieva k tvorbe kolagénu, kozinec podporuje odolnosť pokožky, elastín a kyselina hyalurónová dodává koži pevnosť a pružnosť, D-panthenol podporí regeneráciu kože a vitamín E je výborný antioxidant.


Kúpiť

Elasti-Q Exclusive telový olej proti striám 125 ml

Tento unikátny prípravok svojím zložením a účinnosťou nadväzuje na Elasti-Q® Original. Navyše však obsahuje o 300 % viac elastínu, o 60 % viac kyseliny hyalurónovej a o 25 % viacej kozinca, vďaka ktorým priaznivo pôsobí aj na už vzniknuté strie. Prípravok pôsobí proti striám nielen v oblasti bruška, ale aj stehien, bokov a v ďalších problematických partiách. Je nenahraditeľným pomocníkompre ženy so sklonom k ​​vzniku strií.


Kúpiť

telový krém proti striám
telový olej proti striám

Elasti-Q Kyselina listová 800 μg 30 tabliet

Výživový doplnok v tabletách, používaný najmä ako prevencia nedostatku pyridoxínu (vitamínu B6) a kyseliny listovej, ktoré sa odporúčajú pre zdravý priebeh tehotenstva.


Kúpiť

Elasti-Q Kyselina listová 800 μg 60 tabliet

Tento výživový doplnok s unikátnym zložením napomáha procesu diferenciácie buniek (kyselina listová), prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu (vitamín B6), normálnej krvotvorbe a rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva (kyselina listová). Navyše prípravok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému (vitamín B6).


Kúpiť

Kyselina listová
komplex všetkých vitamínov

Elasti-Q VITAMINS & MINERALS 90 tabliet

Výživový doplnok obsahujúci komplex všetkých vitamínov a minerálov odporúčaných v období tehotenstva i dojčenia. Prípravok je navyše unikátny vďaka svojmu predĺženému vstrebávaniu účinných látok. Žiadny iný prípravok na trhu neponúka podobný systém postupného uvoľňovania minerálov a vitamínov, vďaka ktorému mamička využije maximum všetkých obsiahnutých prvkov.


Kúpiť

Elasti-Q VITAMINS & MINERALS 30 tabliet

Výživový doplnok s výnimočným a unikátnym zložením, ktorý zabezpečuje prísun základných vitamínov a minerálov prínosných pre obdobie plánovaného tehotenstva, v jeho priebehu a pri dojčení.


Kúpiť

30

Vitamíny a minerály pre nastávajúce mamičky

V období tehotenstva sa v tele ženy odohrávajú zmeny, ktoré zvyšujú nároky na potrebu kvalitných živín, tekutín, vitamínov, minerálov a ďalších dôležitých látok získavaných potravou. Pestrá a vyvážená strava totiž nie vždy stačí na správny vývoj plodu. Mamičky by preto nemali zabúdať, že je potrebné doplniť ich aj inak.

Všetko o striách

Strie, čiže pajazvičky, sú trhlinky v koži rôzneho zafarbenia a veľkosti, ktoré vznikajú pri nadmernom napínaní pokožky dôsledkom rýchlych zmien objemu príslušných partií tela. Strie vznikajú vtedy, keď pokožka nie je schopná v krátkom čase prispôsobiť svoj povrch príliš rýchlemu rastu okolitých tkanív. Je problematické odstrániť už vzniknuté strie, avšak ich prejavy možno užívaním vhodných prípravkov zmierniť a urobiť ich celkovo menej výrazné. Pri prevencii strií je dôležitá predovšetkým pravidelnosť v aplikácii krému s vysokým obsahom elastínu a kyseliny hyalurónovej na pokožku.

Všetko o striách
proti striám
Elasti-Q krém proti striám

7 produktov

Produkty