Dinarex 1,5 mg/ml sirup 200 ml

Dinarex 1,5 mg/ml sirup 200 ml

Liek, ktorý sa používa na úľavu od suchého, dráždivého kašľa. Sirup obsahuje liečivo dextrometorfániumbromid, čo je antitusikum pomáhajúce utlmiť kašeľ. Liek je určený dospelým a deťom vo veku 12 rokov a starším.

Môžete mať už zajtra možnosti doručenia Skladom 5+ ks
5,92 €
Cena za 10 ml: 0,30 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €
5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(2)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
Účinnosť
80 %
Má výhodné balenie
100 %
Komfort pri užívaní
80 %
5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(2)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
Účinnosť
80 %
Má výhodné balenie
100 %
Komfort pri užívaní
80 %
  • Sirup proti suchému kašľu s broskyňovou príchuťou
  • Obsahuje 1,5 mg dextrometorfánu v 1 ml sirupu
  • Rýchlo a účinne utišuje suchý kašeľ pôsobením na centrum kašľa
  • Zvyšovaním prahu kašľa zmierňuje nutkanie na kašeľ
  • Určený dospelým a deťom od 12 rokov

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dospelí a deti od 12 rokov: 10 ml sirupu 4x denne. Maximálna denná dávka je 40 ml sirupu.

Trvanie liečby: Ak sa do 3 – 5 dní pacient necíti lepšie, alebo sa cíti horšie, musí sa obrátiť na lekára. Maximálna dĺžka liečby bez lekárskeho odporúčania je 1 týždeň. Liečba nemá trvať dlhšie ako 2 – 3 týždne.

Spôsob použitia

Sirup sa pred použitím pretrepe a pomocou priloženej odmerky odoberie potrebné množstvo. Odmerané množstvo roztoku sa vypije nezávisle na jedle, vždy s trochou tekutiny. Pacientovi treba zaistiť dostatočný prísun tekutín.

Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu predtým, ako začnete užívať tento liek, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Dinarex, ktoré sú v kategóriách Dýchacia sústava, Lieky na suchý kašeľ a Lieky. Dinarex 1,5 mg/ml sirup 200 ml je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 4031C. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Lieky na suchý kašeľ.

EAN: 5290931015999
Značka: Dinarex
ŠÚKL kód: 4031C
ATC: R05DA09
Veľkosť balenia: 200 ml
Vek: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Sirup
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Suchý dráždivý kašeľ
Originálny názov: Dinarex 1 5 mg/ml sirup sir 1x200 ml
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
(2)
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
Účinnosť
80 %
Má výhodné balenie
100 %
Komfort pri užívaní
80 %

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
Heureka recenzie
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 5290931015999
Značka: Dinarex
ŠÚKL kód: 4031C
ATC: R05DA09
Veľkosť balenia: 200 ml
Vek: >12 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Sirup
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Suchý dráždivý kašeľ
Originálny názov: Dinarex 1 5 mg/ml sirup sir 1x200 ml
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia