Dildá s prísavkou (5 produktov)

Ruky nahor! V tejto kategórii ich nebudete potrebovať. Dildo pomocou prísavky pripevníte na akýkoľvek hladký povrch (kachličky v sprche, stôl, podlahu,...), zvisle alebo vodorovne. Erotickú rozkoš si tak môžete užívať v rôznych polohách presne …

Zobraziť viac

Ruky nahor! V tejto kategórii ich nebudete potrebovať. Dildo pomocou prísavky pripevníte na akýkoľvek hladký povrch (kachličky v sprche, stôl, podlahu,...), zvisle alebo vodorovne. Erotickú rozkoš si tak môžete užívať v rôznych polohách presne podľa vašich predstáv. Prísavka sa zo začiatku môže zdať ako nenápadná vychytávka, ale prínos, ktorý vďaka nej získate, za vyskúšanie každopádne stojí. Dildo s prísavkou môžete smelo použiť aj ako klasické dildo napríklad v posteli alebo ako análnu hračku.

Užívatelia hodnotia najlepšie značky Fun Factory a Lady Dreams. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Fun Factory Vibrátor Boss ružový.

Product image

Fun Factory Dildo Amor ružové

Môžete mať už dnes31,90 €
Product image

Fun Factory Vibrátor Boss ružový

Môžete mať v piatok 15. 12.39,90 €
Product image

Lady Dreams Dildo Savros Black

Môžete mať v pondelok 18. 12.32,90 €
Product image

Fun Factory Vibrátor Boss telový

Môžete mať v piatok 15. 12.39,90 €
Product image

Lady Dreams Dildo Marty

Môžete mať v pondelok 18. 12.56,90 €
Dildá s prísavkou - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Dildá s prísavkou ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Dildá s prísavkou na 100 %
Recenzia produktu: Fun Factory Vibrátor Boss ružový
5 / 1x
Super

Pozrite sa na produkty z kategórie Dildá s prísavkou zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Dildá s prísavkou sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Dildá s prísavkou zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.