Detské taniere a misky

Deti potrebujú svoje vlastné riadu. Detský riad by malo byť odolné, vydržať nejaký pád na zem a zároveň by malo dieťa upútať a motivovať k samostatnému jedlu.
 

V kategórii menom Detské taniere a misky je k dispozícii 100 výrobkov, u 23 z nich dostanete dovoz zadarmo. Zákazníci hodnotia najlepšie rady Skip Hop, NUVITA a Tommee Tippee. Pokiaľ ste si nezvolili v tejto kategórii…

Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie produkty

Miska s lyžičkou BFS 6505 MISKA S LYŽIČKOU MODRÁ BAYBY Miska s lyžičkou je perfektným výrobkom na kŕmenie Vášho dieťaťa. Gumová prísavka zabraňuje presúvaniu misky po stole.
4,59 €
Tégliky s víčkom na jedlo 3 ks Basic Stohovateľné kelímky Tommee Tippee s tesniacimi viečkami sú ideálne na cesty alebo na uskladnenie príkrmu v chladničke…
6,26 €
Detská protišmyková miska Baby Mix modrá Detská protišmyková miska Baby Mix. Špeciálne protišmykové dno udržuje misku na svojom mieste. 
2,98 €
Detská protišmyková miska Baby Mix fialová Detská protišmyková miska Baby Mix. Špeciálne protišmykové dno udržuje misku na svojom mieste. 
3 €
MEDELA BabyCup - téglik na krmenie autoklávovateľný 1 ks Vyskúšaná a otestovaná pomôcka, ako bábätku poskytnúť kontrolovateľné množstvo mlieka, keď dojčenie nie je možné.
1,45 €
Miska s lyžičkou BFS 6504 MISKA S LYŽIČKOU FIALOVÁ BAYBY Miska s lyžičkou je perfektným výrobkom na kŕmenie Vášho dieťaťa. Gumová prísavka zabraňuje presúvaniu misky po stole.
4,59 €
Dózičky na detské jedlo NUK 6 ks Dózičky na detské jedlo NUK 6 ks. Vhodné pre porcovanie a skladovanie čerstvo pripraveného jedla.
7,41 €
Misky 3 ks 6m+ Basic Misky Tommee Tippee pre pohodlné kŕmenie dieťaťa. Vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry.
5,34 €
Tommee Tippee Téglik s vekom a lyžičkou Explora 1ks Unikátná miska Tommee Tippee Explora umožňuje počas kŕmenia dieťaťa ochladiť alebo roztlačiť časť príkrmu na špeciálnom…
8,64 €
7,16 €
Zoo Nádoba na sušienky - Psík 12m+ Šikovný nápad na cesty. Nádoba má viečko, ktoré po otvorení drží, pred vysypaním obsahu ho chránia pružné lamely, ktoré…
10,99 €
10,35 €
Zobraziť viac najpredávanejších produktov

100 produktov

Produkty