Opaľovacie krémy a mlieka pre deti - Bez farbív

(9 produktov)

Ochrana detí a bábätiek pred nadmerným slnečným žiarením je dôležitá, či už sa hrajú na pláži alebo sú s vami na prechádzke. Horúce letné slnko môže byť pre vaše ratolesti nebezpečné. Môžu sa ľahko spáliť aj počas zamračeného počasia. Ochrana …

 Zobraziť viac

Ochrana detí a bábätiek pred nadmerným slnečným žiarením je dôležitá, či už sa hrajú na pláži alebo sú s vami na prechádzke. Horúce letné slnko môže byť pre vaše ratolesti nebezpečné. Môžu sa ľahko spáliť aj počas zamračeného počasia. Ochrana pokožky proti slnečnému žiareniu a spáleniu je dôležitá aj kvôli prevencii voči rakovine kože. Tá by sa mohla vyskytnúť v neskoršom veku, ak by sa používanie prípravkov pre opaľovanie zanedbávalo. Preto, krémy a mlieka na opaľovanie pre deti sú nespornou súčasťou pri starostlivosti o pokožku. Takisto sa odporúča obmedziť čas strávený na slnku počas hlavných hodín, kedy je UV žiarenie najsilnejšie – teda medzi 10:00 a 14:00.

Aké opaľovacie produkty používať pre deti?

  • Širokospektrálne krémy a mlieka na opaľovanie, ktoré chránia pred UVA aj UVB slnečným žiarením.
  • Vodeodolné opaľovacie produkty. Tie zvyčajne vydržia odolné voči vode po dobu 40 – 80 minút.
  • S ochranným slnečným faktorom SPF 30 alebo viac.

Môžem použiť detské opaľovacie produkty pre bábätko?

Deti mladšie ako 6 mesiacov nie je odporúčané vystavovať slnku. Takisto pre ne nie sú vhodné opaľovacie krémy a a je lepšie sa im vyhnúť. Ich pokožka je veľmi citlivá, má málo melanínu a je citlivejšia na poškodenie slnkom. V prípade kontaktu so slnkom, oblečte svoje dieťatko do ľahkého oblečenia, ktoré bude zakrývať celé telo, nasaďte klobúčik aj slnečné okuliare.

Ako používať opaľovací krém alebo mlieko pre deti?

  • Naneste na celú pokožku, ktorá bude vystavená slnečnému žiareniu najmenej 30 minút pred odchodom von.
  • Aplikujte každé dve hodiny alebo po kúpaní.
  • Opätovne naneste opaľovací krém alebo mlieko za slnečného, ale aj zamračeného počasia. Slnečné lúče prechádzajú aj cez mraky a pôsobia na pokožku.
  • Skontrolujte dobu exspirácie opaľovacieho produktu. Ak zmenil farbu alebo konzistenciu, mali by ste ho nahradiť novým.

Zákazníci si najviac obľúbili značky Bioderma, Ladival a Vivaco. Najlepšie hodnoteným výrobkom je La Roche-Posay Anthelios Dermo-pediatrics SPF 50+ Mlieko pre bábätká, 1 x 50 ml.

Product image

Ladival Children apres mlieko po opaľovaní 200 ml

Intenzívne, výživné a čiastočne hypoalergénne upokojujúce mlieko po opaľovaní pre deti so špeciálnym zložením na suchú, mladú pokožku a atopickú dermatitídu. Upokojuje a vyživuje pokožku po slnení.

Môžete mať už dnes

Nivea Sun Sensitive Detské mlieko na opaľovanie OF50+ 200 ml

Nenechajte tých najmenších, aby sa na slniečku bolestivo spálili. Dožičte im tú najúčinnejšiu možnú ochranu: NIVEA Detské mlieko na opaľovanie Protect & Sensitive OF 50+.

Môžete mať už dnes

Lavera Opaľovacie mlieko SPF 50 pre deti 100 ml

Účinne ochráni pred škodlivými zložkami UVA aj UVB slnečného žiarenia, je vodeodolný, a navyše sa stará o pokožku. Je vhodný pre dojčatá, deti a osoby trpiace alergiami.

Môžete mať už dnes
Product image

Nivea SUN Detský sprej na opaľovanie Sensitive OF50+ 200 ml

Ošetrujte detskú pokožku a chráňte ju pred spálením. Stavte na vodeodolné zloženie s vysoko kvalitným UVA/UVB systémom: NIVEA Detský sprej na opaľovanie Protect & Sensitive OF 50+.

Môžete mať už dnes
Product image

Ladival Children sprej SPF 50 na ochranu proti slnku pre deti 200 ml

Ladival KIND sprej poskytuje trojnásobnú ochranu buniek nielen pred UVB a UVA žiarením, ale aj pred infračerveným IR-A žiarením. Ideálne riešenie na alergickú či mastnú pleť so sklonom k akné. Spoľahlivá ochrana jemnej detskej pokožky.

Môžete mať už dnes
Product image

Ladival Children SPF 30 ochranné telové mlieko 200 ml

Telové mlieko pre deti - na ochranu proti slnečnému žiareniu s kombináciou mikropigmentov a organických filtrov.

Môžete mať už zajtra
Product image

Linola Sun Lotion SPF50 100 ml

Okamžitá ochrana pokožky pred UV žiarením pre suchú, citlivú a k ekzémom náchylnú pokožku.

Na sklade v stredu 7. 6.

Jack N‘ Jill Jack N´Jill SUNSCREEN SPF30 krém na opaľovanie 100 g

Prírodný krém na opaľovanie s upokojujúcim výťažkom z harmančeka a nechtíka, SPF 30.

Môžete mať v utorok 13. 6.
Product image

Ladival PRE DETI ALLERG SPF 50+ gél na opaľovanie 200 ml

Neemulzný gél na ochranu pred slnkom bol vyvinutý špeciálne na citlivú kožu alergickú na slnko.

Môžete mať už zajtra

Kategóriu Detské opaľovacie prípravky sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Detské opaľovacie prípravky sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Detské opaľovacie prípravky zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.